Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok telefonról...

Hosszúhajú kérdése:

Hogyan tudok telefonról laptopra képeket átvinni?

Figyelt kérdés
ha az összekötő kábellel összekötöm a telót meg a laptopot, akkor le tudom tölteni a telón lévő képeket a laptopra. de hogyan működik ez fordítva? borzasztóan hiányos az internettudásom, és nagyon nem értek a nethez, ezért örülnék ha szájbarágósan írnátok le. köszönöm!

2021. júl. 3. 03:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%

ha androidos telefonról van szó, akkor ajánlom neked az AirDroidot, mert akkor kábel sem kell csak wifi


oda-vissza tudsz másolni dolgokat, böngészni a telódon stb

a másik megoldás a google drive, bár akkor megéri a felhőben is hagyni a dolgokat és bárhonnan elérheted

2021. júl. 3. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy androidos e a telóm. ( igen, ennyire nem értek hozzá ) a drive-vel hogyan kell? ( nem tudom van e valakinek egyáltalán türelme nekem ezt elmagyarázni, de a munkámhoz egyáltalán nincs szükségem netre, a számlákat is postán fizetem, a legnagyobb tudásom ott van, hogy laptopról is tudok képet tölteni az instára, kb ennyi a hozzáértésem, a drive-t sosem használtam. )
2021. júl. 3. 05:11
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
milyen márkájú a telefonod?
2021. júl. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 L.. István ***** válasza:
100%
Sok képről van szó? Ha csak egy-két képről alkalmanként küldd el magadnak e-mailben és szevasz.
2021. júl. 3. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
huawei - számokat nem tudok hogy milyen típus
2021. júl. 3. 05:31
 6/12 A kérdező kommentje:
igen, facén küldtem magamnak és töltöttem, de kb 150 kép még van
2021. júl. 3. 05:32
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha laptopról eléred a telefont, akkor oda-vissza tudsz másolni.
2021. júl. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tudod mi az a Windows intéző? Tudod használni?

1. Belépsz a másolni kívánt képeket tartalmazó mappába.

2. Kijelölöd a másolandó képeket (lenyomva tartod a Ctrl billentyűt és sorban rákattintasz azokra a képekre, amit másolni szeretnél; ha mindet kiszeretnéd jelölni, akkor nyomd meg egyszerre a Ctrl+A billentyűt)

3. Kattints duplán a Windows intézőben a telefonodra.


a1. Ha van a telefonodban SD kártya: kattints duplán a "Card"-ra, jobb klikkes menüben katt az "Új mappa" menüre, adj neki nevet (pl. FB-fotók), nyomj "Enter"-t.

a2. Lépj be a létrejött mappára, és nyomd meg egyszerre a Ctrl+V billenyűket.


b1. Ha nincs SD kártya: kattins duplán a "Phone"-ra, lépj be a "Pictures" mappába, jobb klikkes menüben katt az "Új mappa" menüre, adj neki nevet (pl. FB-fotók), nyomj "Enter"-t.

b2. Lépj be a létrejött mappára, és nyomd meg egyszerre a Ctrl+V billenyűket.


Ennyi. [link]

2021. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Gépre már tudod, hogyan kell.


Ugyanígy kell telefonra is, "visszafelé" :)


Facen ne küldj magadnak fotót, mert nézhetetlenre rontja a minőségét.

2021. júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

7.8.9.! igazán köszönöm mindegyikőtöknek!

nem megy. jól magyaráztok csak nem tudok alapdolgokat - belátom ez így nem fog menni.. :( megpróbáltam minden tanácsot, de azt se tudom mi az az intéző, meg hol van az a card és ha visszafelé akarom csak informatikai szövegeket ír ki amiből semmit nem értek. ( nem vagyok zizi csak úgy képzeljétek el, hogy így 50 felé én nem használok netet csak arra hogy az emilekben üzenetet nézzek meg és instára képet tegyek. átküldtem facén párat, még élvezhető a minősége. de köszönöm!!!

2021. júl. 4. 00:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!