Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafone számlabefizetés? Min...

Vodafone számlabefizetés? Minden hónapban vért izzadok mire sikerül online befizetnem a számlát. Mindent ugyanúgy csinálok. Pár nap, 10-20 sikertelen próba után engedélyezi. Nincs valakinek praktikája erre?

Figyelt kérdés
2021. júl. 14. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
A Vodafone ügyfélszolgálat mit mond?
2021. júl. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Megváltozott a felület, nekem is elmentve volt, mit könyvjelző, és nem sikerült. Ezen kívül valamiért Chrome-nál nem működik, Firefoxnál igen.

[link]

Újre kell belépni, a régit pedig töröld.

2021. júl. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem elsőnek ment, de elképzelhető, hogy korábbi sütik stb-k bekeverhetnek.
2021. júl. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fsms ***** válasza:

Firefox működik csak nálam is, IE nem.

A browser lehet a megoldás.

2021. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"A Vodafone ügyfélszolgálat mit mond?" Fél óra zenehallgatás után elunja az ember.

Próbáltam QR kóddal simple-n keresztül is, az se működik. Valszeg holnap elsőre menni fog, csak jópár hajszálam bánja...

Az oldal bejön, az utalást nem fogadja el :(

2021. júl. 14. 12:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Én az iCsekkel szívok, a kártyaadatok megadása után átirányít a bizonságos fizetés oldalra, majd technikai hibát ír ki. Szerintem a Simple kettős hitelesítése ment szét, nem a Voda hibája lesz.
2021. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Firefoxal pöccre megy, használd azt.
2021. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyelem: Július végén öt napra megáll az élet a Vodafone-nál [link]


Július második felétől kezdődően informatikai átállás miatt fokozatosan leállítja egyes háttérrendszereit a Vodafone Magyarország, így a megadott időintervallumban többek közt nem lehet majd új szerződést kötni, mobilt vásárolni, illetve javíttatni sem.


Július végén lecseréli mobilos ügyfeleinek nyilvántartására használt ügyfélkezelő-rendszerét a Vodafone Magyarország, melynek eredményeként július második felétől július 29-ig fokozatosan, több ügyintézési lehetőség és szolgáltatás is szünetel majd a cégnél. Az operátor tájékoztatása szerint az alapszolgáltatások mindvégig használhatók maradnak, a kimaradás jórészt a számlázási rendszer által kezelt, illetve ahhoz szorosan kötődő ügyleteket érinti majd.


Az átállás első lépcsőfokaként a Vodafone július 14-től nem kézbesít feltöltőkártyás SIM-eket a webes megrendelések alapján, július 19-én pedig leáll a teljes mobil webshopos vásárlás, vagyis ettől az időponttól kezdődően nem lehet új készüléket vásárolni a Vodafone-tól. Végül július 24-től 28-ig, öt napon keresztül szünetel majd a szolgáltató gyakorlatilag teljes mobilos ügyintézési folyamata.


Az átállás utolsó fázisában - egészen július 29-ig - sem online, sem a Vodafone üzletekben nem lehet majd számlát rendezni, egyenleget feltölteni, készüléket és szolgáltatást vásárolni, illetve a meghibásodott készülékek garanciális ügyintézése is szünetelni fog ebben az időintervallumban.


Ezzel párhuzamosan nem működik majd a mobilvásárlás szolgáltatás, azaz nem lehet parkolási díjat és autópályadíjat fizetni sem SMS-ben, sem applikáción keresztül, illetve nem lesz elérhető a My Vodafone alkalmazás mobilelőfizetésekkel kapcsolatos ügyintézési felülete sem. A szünet alatt a roamingszolgáltatás sem aktiválható a Vodafone-nál.

2021. júl. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Valószínű itt a pont. Köszönöm mindenkinek a segítséget
2021. júl. 15. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!