Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az asztali gépem nem tud...

Az asztali gépem nem tud csatlakozni a wifihez, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval a gépem nem tud csatlakozni a wifihez...

Eddig semmi baja nem volt, nem tudom hirtelen mi történt. Látja az összes elérhető wifit, de aztán kiírja, hogy "Nem lehet csatlakozni ehhez a hálózathoz".


A szomszéd srác wifijét használom, amivel semmi gond nincsen, a mobilom és a laptopom tökéletesen tud csatlakozni rá továbbra is.


Az asztali gépemen egy Mercusys usb adapter segítségével neteztem eddig. Azt most többször leválasztottam, újra bedugtam, megigazítottam stb. Ez nem segített.


Próbálkoztam a hálózat elfelejtetésével-jelszó újrabeírásával is, az se segített. Csináltam a mobilomról egy hotspotot, ahhoz sem képes csatlakozni, tehát úgy néz ki, alapból semmilyen hálózathoz nem tud.


Kérlek segítsetek, mit tudok még tenni. Nagyon köszi


2021. júl. 29. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Próbálj meg használni egy másik Wififogó antennát, hátha azzal történt valami.

Ha másikkal sem működik, akkor marad a hálózati beállítások alaphelyzetre állítása.

2021. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippet. Megpróbálok kölcsönkérni valakitől egy másikat.
2021. júl. 29. 21:39
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Így jártál, ezért nem kell wifit "lopni"... Ha jelszót kér, akkor a router talpán találhatót kell beírni, persze ha az a srác megengedi.
2021. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hogy lopnám már a wifit? :D Ő ajánlotta fel, hogy fizessük közösen a havidíjat, így mindketten jól járunk.


Már írtam, hogy a wifivel semmi gond, az én gépemmel vagy valamelyik eszközömmel van baj. Gondolkozz már mielőtt hülyeségeket írsz légyszíves.

2021. júl. 29. 23:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Szerintem ez a valaki egy olyan emberke, aki vagy nem olvasta el a kifejtős részét a kérdésnek, vagy pedig csak az értelmezéssel vannak súlyos problémák. Az ilyenekkel nem kell foglalkozni.


De egyébként volt lehetőséged kipróbálni másik antennával?

Működött?

2021. júl. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Köszi szépen a tippet! Mindenképp megpróbálom egy másik antennával, ha úgy sem működik, akkor nem tudom... :O De remélem, "csak" az antennának van baja (bár az is vadiúj, szóval nem értem, mi ártott meg neki).
2021. júl. 30. 20:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem volt az antenna nedves környezetben?

Ezek az eszközök nem szeretik a vizet!

2021. júl. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7 nem, semmi ilyesmi... egy csepp víz sem volt a közelében...

Mondjuk nem tudom, olvastam pár helyen, hogy a mercusys elég ócska? Lehet másik gyártótól veszek, ha tényleg azt kell cserélnem.

2021. júl. 31. 21:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!