Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » POWER LINE ADAPTER-t hogy...

POWER LINE ADAPTER-t hogy kell használni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már fiatal és nem értek a számítástechnikához. Van egy számítógépem, eddig vezetékes internetem volt. Most viszont költözöm és az új címen Flip a szolgáltató.

A munkatársuk kijött, a TV-hez hozott kábelt.

Az Internetre viszont szó szerint ezt mondta: "Vegyen a Media Markt-ban két kütyüt. Az egyiket ide bedugja, a másikat a számítógépbe és lesz Internetje".

Kérdeztem, mégis milyen "kütyüt" vegyek?

Erre leírta egy papírra: POWER LINE ADAPTER

Szóval vegyem meg ezt. Beírtam a Google keresőbe és mindenfélét találtam, mindenféle árban. Melyik kell nekem?

És adott egy névjegykártyát, hogy "ha valami nem megy", akkor hívjam fel az ismerősét, aki majd bizonyos összegért eljön és "megcsinálja, amit kell".

Tudom, most a fiatalok hülyének néznek és lesz, aki kinevet, de az én generációm nem ért hozzá.

A jóindulatú emberek segítségét előre is köszönöm.



2021. aug. 20. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Adtak hozzá valamilyen modemet [link] ?
2021. aug. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, adtak.
2021. aug. 20. 10:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor annak a pontos típusára kellene rákeresni, kideríteni mik a lehetőségei.
2021. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Most nem tudom megnézni, mert az új lakásban van és nem vagyok ott.
2021. aug. 20. 11:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Mint amit linkeltem, egy hasonló leírást kell majd keresni a pontos típus ismeretében - ha ezt tudjuk, folytatódhat a diskurzus a hogyan továbbról. :)
2021. aug. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2021. aug. 20. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!