Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy feltételezésem ......

Van egy feltételezésem ... szerintetek igaz?

Figyelt kérdés

Na. Ha valaki be tesz a kéretlen üzenetei közé, ugye akkor nem látom mikor olvassa el.

Viszont....

Alapból ha írok neki úgy jelenik meg nekem hogy egy üres karika pipával.

Innen tudom, hogy kéretlenek közt vagyok, mert ő vígan fenn van, elérhető de az én üzenetemez így jelzi.

Na már most. Az tűnt fel nekem, hogy hiába van fenn, szóval nem foghatjuk a netre, mert fenn van de még mindig üres a karika.

Aztán egyszer csak teli karika lesz. Pedig jó párszor fenn volt, és mindig üresen jelezte.

De egyszer csak teli..

Szóval az a feltételezésem, hogyha valaki keretlenbe tesz valakit akkor üres kor van az uzenet mellett pipval.

Ha elolvasta akkor teli kor pipaval

Es megegyszer mondom, ugyis ures kort jelzett amikor fenn volt, netre nem lehet fogni.

Es a kis profilkep akkor ha engedelyezte...

Tudom, tudom raerek... amugy nem, sokat veszekszem valakivel xd ovi tudom... de ezvan :)

Szerintetek jo a feltetelezésem?



2021. aug. 25. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

fehér karika + pipa = elküldve (de még nem kapta meg)

szürke karika + pipa = kézbesítve (de nem olvasta)

profilkép = olvasta

2021. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen... a keretlenekrol van szo.

Ahol soha nem fog megjelenni a kis profilkep, csak akkor ha visszair...

Es tudom az ikonok jelenteset .

2021. aug. 25. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:
A messenger egy bughalmaz, kár ezen agyalni.
2021. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van xddddddddd
2021. aug. 29. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!