Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csiálja ezt a laptopom...

Szgabor kérdése:

Miért csiálja ezt a laptopom a mobilnettel?

Figyelt kérdés
Van egy Lenovo laptopom SIM foglalattal. Windows 7 alatt tökéletesen működött vele a mobilnet. Télen ezt nem használtam, viszont felraktam a Windows 10-et. Most, hogy kéne a mobilnet, azt tapasztalom, hogy kapcsolódás után az első behívott oldal letöltődik, de utána mindenre ERR_CONNECTION_RESET hibát dob. Bármelyik böngésző, bármelyik oldal, sőt, kipróbáltam másik szolgáltató kártyájával is, de azzal is ugyanezt csinálja. Az adapterbeállítások maguktól átállnak fix IP-re, de az IP mezők üresek, a DNS kiszolgálóhoz viszont kerül cím. Ha ezt kijavítom a Google DNS címére, akkor sem történik változás. Amúgy IP címeket sem tudok behívni. Wifin keresztül tökéletesen működik minden. Tűzfal, stb. nincs a gépen.

2021. aug. 29. 17:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!