Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Netflixhez kéne segítség.Az...

Netflixhez kéne segítség.Az ügyfélszolgálatot nem tudom hívni valamiért.?(Magyar és német számról sem.)Előfizettem mert tudom hogy fent van Lucifer.A 6évadot nézném.Ötletek?Légyszi!

Figyelt kérdés
A gond hogy belépek,beírom a keresőbe és minden mást kidob.Lucifert egyet se.Miért?🤷‍♀️A nyelvet angolra is állítottam.Úgy sem volt találat.😕Előfizettem erre a sz.rra mégsem tudom nézni amit akarok.😡...(Van hibakódom is.)
2021. szept. 11. 14:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem engedi a VPN-t bejelölni.Csak új VPN hálozatot lehet létrehozni.?
2021. szept. 11. 19:45
 12/17 anonim ***** válasza:

A Netflix elkezdte szűrni a vpn használókat, tiltja a hálózatáról, pontosan azért, hogy mert más-más a műsorkínálata egyes régiókban. :(


[link]

"Még nem látható a Netflixen a Lucifer 6. évad


Bár a Netflix folyamatosan tolja az új évadot, előfordulhat, hogy nem azonnal jelenik meg a sorozat. Ha a fenti időponton túl vagy, és a Lucifer 6. évada még mindig nem elérhető, akkor a következőt kell tenned:


Újra kell indítani a Netflix alkalmazást. A mobilokon vagy a Netflix alkalmazásváltozatain (Roku, Fire Stick vagy Smart TV-n lévő Netflixen) navigálj a súgó részhez, és ott van egy Netflix újratöltés gomb. Ha ezt nem találod, jelentkezzen ki és jelentkezzen be újra, mivel ez ugyanezt a hatást váltja ki.


Ha webböngészőt használsz, töröld a gyorsítótárat, vagy be kell zárni és újra megnyitni a webhelyet."

2021. szept. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
😕Köszönöm!Később próbálkozom vele.
2021. szept. 12. 07:52
 14/17 A kérdező kommentje:
Mindent kipróbáltam.😞Sehol semmi!😡
2021. szept. 12. 14:09
 15/17 anonim válasza:
Az egész világon egyedül Németországban és Ausztriában nem jelent meg a 6. évad valamiért. Októberben fog.
2021. szept. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Na az remek😞Köszönöm az infót.De ez biztos?Honnan tudtad ezt?
2021. szept. 13. 12:21
 17/17 A kérdező kommentje:
Mármint h októberben fog.Németben használom amúgy igen.A google régiót akkor hiába is próbálnám átállítani?Az maradhat magyaron igaz?
2021. szept. 13. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!