Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Véletlenül egy cocoenlis.co...

Véletlenül egy cocoenlis.co linkre kattintottam telefonon. Amint pittyent egyet, gyorsan ki is léptem. Letölthetett valamit?

Figyelt kérdés
2021. szept. 21. 19:25
 1/1 anonim válasza:
Elméletileg elég csak egy linkre kattintani, szóval ha olyan link volt, akkor simán letölthetett bármit. Ellenben ezeket egy gyors vírusírtás meg szokta oldani. Amennyiben fontos információkat tárolsz a telefonodon javaslom azt, hogy mentsd le egy SD kártyára és nyomj egy Gyári Beállítások Visszaállítását, így kevesebb eséllyel jutnak be később a telefonodra. Emellett a biztonság kedvéért PIN kód és egyéb jelszavakat én azért megváltoztatnék, de csak gyári beállítások után, mert akkor mindenképp lekerül a kártékony szoftver és nem látja esetlegesen, ha változtatsz jelszót.
2021. szept. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!