Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » FilmBox+ streaming szolgáltató...

FilmBox+ streaming szolgáltatónál van mahyar szinkron a filmekhez?

Figyelt kérdés
Van ez a FilmBox+ streaming szolgáltató, oylan mint a netflix stb. Valaki kipróbálta már? Van magyar szinkron a filmeken, vagy csak felirat?

2021. szept. 22. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Van, mindegyik film szinkronos. A Netflix a nagyszabasu cégek filmjeit forgalmazza, a FILMBOX inkább az európai filmeket, nem frissül olyan gyakran, nem olyan szines atrtalom, de en szeretem. Nekem kifejezetten előny, hogy az SPI international csatornáit élőben tudom nézni, ebbe beletartoznaka Filmbox csatornái (Filmbox, Filmbox Family Filmbox Star, Filmbox Extra HD, Filmbox Premium,) + A Külföldieg pl FightBox, Filmbox Arthause, Fashionbox, 360 Tune box stb etc) +a vod , ahol akkor jatszod el a filemket, amikor akarod , mint netflixen.
2021. nov. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes választ.
2021. nov. 26. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!