Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Koliban az interneten nem...

Koliban az interneten nem lehet játszani csak böngészni. Hogyan tudjuk feloldani a korlátozást?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Koliban vagyunk egy szobában páran és szeretnénk játszani valamilyen internetes játékkal, de sajnos le van tiltva ennek a lehetősége. Régebben néztem ilyen videókat, hogyan lehetne CMD-ben valamit ezzel kezdeni. A cél az az lenne, hogy azt a korlátozást feloldjuk. Természetesen parancssoron kívüli megoldást is fogadunk, tutorial videót, bármit:)

2021. szept. 22. 17:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
VPN-nel kiküszöbölhető a probléma. Annyi hátránya lehet, hogy a válaszidő (ping) magasabb lesz multis játékoknál.
2021. szept. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mi van letiltva..?
2021. szept. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
VPN. Ha jó a szolgáltató akkor nem jelentős a lassulás. Mielőtt megkérdezed: jó vpn nincs ingyen, kb 1500-2000Ft-tal lehet számolni havonta. Viszont több szolgáltató is megengedi, hogy egyszere több számítógépen is be legyen lépve egy felhasználó úgyhogy szétszórhatjátok a költséget.
2021. szept. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha csak erre kell akkor te is tudsz VPN szervert csinálni otthon egy Raspberry PI vagy hasonló gépen, onnan kezdve ingyenes és ping is csak a koli meg az otthoni pingtől függ.
2021. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

azért az nincs ingyen

a hardvert megkell venni, töltö, sd kártya....

és akkor még bekell állítani, ha sose csinált ilyet, akkor az sok időbe telhet megcsinálni, tanulni


+ abból a pénzből már ki is jöhet pár hó előfizetés is és az már pár perc alatt be is lehet röffenti

2021. szept. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
#4 ekkora baromságot rég hallottam...
2021. szept. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#5

Pont azért van ott a koliban hogy tanuljon..!

Ne beszéld le vpn beállítás megtanulásáról. :)

2021. szept. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem adnék hozzáférést vadidegeneknek (kolitársak) az otthoni VPNhez
2021. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#6 #7

Nem az a téma, hogy mit kellene csinálnia a koleszban, hanem technikailag, hogyan valósítható meg.


Meglepetésedre én otthon OpenVPN-t kovácsoltam a házi szerverre. Persze egyszerűbb beszélni róla, mint megcsinálni. Én is 2-3 napig tanultam, mikor elsőre csináltam meg. Igaz, már 5-10p alatt összedobom.

2021. szept. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9%
Annyira kúúúl vagy, egy igazi Neo a mátrikszból! Mondjuk a te fantasztikus tehetséged nem segít a kérdezőn, de legalább látjuk, hogy egy új steve jobs született.
2021. szept. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!