Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Le szoktátok törölni Facebook-...

Le szoktátok törölni Facebook-ról azokat az ismerőseiteket, akik több rájuk írás után sem reagálnak?

Figyelt kérdés

2021. okt. 2. 18:57
A kérdező szavazást indított:
Igen, akár azért mert mindig látja, hogy ráírtam, de sosem ír vissza, akár azért, mert csak inaktív.
Ha csak inaktív, akkor nem, de ha látom, hogy látta az üzeneteimet, csak nem ír vissza sosem, akkor kitörlöm.
Nem, elférnek az ismerőseim között, max. nem írok rájuk többet.
17 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én igen. Nemrég volt ilyen eset részemről. De nem töröltem, tiltottam az illetőt.

Nem igazán beszélgettünk, ha írtam nem reagált. Nem kell ilyen ismerős. Nekem csak olyan ismerőseim vannak akikkel esetleg tartom is a kapcsolatot, vagy ha írok nem veszik zaklatásnak. Vagy ha ők írnak akkor sincs semmi bajom velük.

2021. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1

Vagyok. A tiltást amúgy kicsit megbántam. De úgy se érdeklem, akkor meg ugyan mindegy. Ha talán úgy adódna feloldanám, de ahhoz valami komoly dolog kellene, legább annyi, hogy bizonyítson, hogy nem csak egyel több ismerőse lennék, hanem valahogy keres vagy üzen.

2021. okt. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Alapból olyan embert hozzá sem adok az ismerőseim közé, akivel nem akarok semmilyen formában sem kommunikálni.


Nyilván a normál embereknek, akik az ismerőseik között vannak, azokat ismerik és már a kezdetektől tudja mindenki a másikról, hogy szimpatikus-e az illető neki, vagy nem.

Mert különben ez csak árt, mint használ.

2021. okt. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs olyan a facebookomon, akihez semmi közöm, de mivel nem az összes ismerőssel vagyok azonos baráti viszonyban, azok, akikkel csetelek is, kb 3 -ra korlátozódnak. Azok meg vissza szoktak írni...azaz, a hozzám legközelebb állókon kívül másokkal csak akkor írogatok, ha valami fontosabb dolog van, vagy információ, nem írogatok másoknak csak úgy.
2021. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!