Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik e-mail és tárhely...

Melyik e-mail és tárhely szolgáltatást ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Gmail eddig ingyenes volt, de most alaposan lefaragták a tárhelyet. Képeket szeretnék tárolni, legalább 100GB-ot, ezenkívül emailezni korlát nélkül. Ha egyszer kell fizetni az nem gond, de előfizetést nem szeretnék.

Microsoft jó?

Huawei vagy Iphone lesz a következő telefonom.



2021. okt. 28. 12:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A nagy Microsoft tárhely is előfizetéses. Ahogy az összes nagy tárhelyet biztosító szolgáltatás.
2021. okt. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora (megbízható) tárhelyet valószínűleg csak előfizetéses modellben fogsz találni.

A One Drive is pénzbe kerül ha 100GB kell.

Ha nem fontos, hogy megbízható legyen, akkor vegyél egy NAS-t, hozzá egy HDD-t (ez kb 50-ből kijön) és nem kell érte havonta fizetni és a tárhelyed is nagyobb. (Előbbi állítás persze csúsztatás, hiszen villanyáramot ez is fogyaszt, de elenyésző főleg a tárhely méretéhez képest.) Ellenben ennyi pénzből csak 1 lemezes NAS fog kijönni, ami megbízhatóság szempontjából NULLA. Ha az elveszeik akkor minden...


Iphone esetében ott van még az iCloud, de nyilván az sem ingyenes.


Amúgy nem olyan vészes összegekről beszélünk: havonta egy hamburger ára és nem vesznek el az emlékeid. Szerintem megéri. Olcsóbb mint a kürt-el helyrehozatni a HDD-t! :D

2021. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Anno az egyetemen csináltak nekem egy email címet, hozzá 1TB Onedrive tárhelyet. Szóval akkor használom ezt. Köszönöm a válaszokat.
2021. okt. 28. 13:33
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne lepődj meg, ha mégsem éred el: ha befejezted az egyetemet az 1 TB tárhely+Office365 ingyenes elérhetősége megszűnik, de az email címet használhatod tovább.
2021. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
3 éve befejeztem, de most beléptem és elérhető. A tárhely is megvan.
2021. okt. 28. 13:53
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

#5 Én is benne ragadtam sokáig.. aztán egyszer csak volt egy "takarítás" és már a neptun-ba sem tudtam belépni, ezáltal az email fiókba sem.


Pedig van pár hasznos dolog ott amit jó lenne elérni.

2021. okt. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nálunk is megmaradat az email+5GB tárhely+O365 megnyitásra.
2021. okt. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

#7 Hmm..

Akkor lehet kérnem kéne, hogy engedjenek vissza?

Ha mindenki eléri a neptun kód alapján generált email címét akkor elvileg lehet nekem is el kéne tudnom érnem. Végülis azt másnak úgysem adhatják oda (mármint neptun kód teljesen egyedi).

2021. okt. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam, a Neptunba is be tudok lépni.

Rémlik valami öregdiák örök Office használat. Azt mondták, megmarad az egyetem után is.

2021. okt. 28. 14:10
 10/20 anonim ***** válasza:
Leválasztották a neptunról, minden elveszett, csak az alap 5GB maradt meg az email cím. (volt rá talán egy hónap, hogy átvigyük fizetős fiókba a tárhely tartalmát - ami fontos volt inkább leszedtük :)
2021. okt. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!