Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kitiltott a facebook 72 órara...

Kitiltott a facebook 72 órara majd hosszabitja folyamatosan mit tehetek? Irhatok valami ügyfelszolgátaltnak?

Figyelt kérdés

Nem tagadom nehany vicces képet szoktam küldözgetni privatba de nem erkörcstelen dolgokat. Egyszer csak jött egy üzenet hogy 72órara kitiltanak szekszualis zaklatas miatt. Ezt megertettem lehet hogy valamelyik kép talán sertő lehet facebook számara bar tényleg csak poen az egész. Ugy voltam vele letőltöm a 72orát tabulok belőle. Majd itt jön a csavar ugye azóta nem like olhatok nem irhatok senkinek semmit es folyamatosan hosszabitják a 72orát. Kerdesem az ha le vagyok tiltva 72 orara akkor hogy irhatja facebook hogy másnap is es harmadnap is megsértettema szabályait amikor tényleg még like olni,megosztani, írni se enged? Járt mar valaki így?


[link]



2021. nov. 8. 14:28
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


Illetve itt a link hogy minden nap megosztok valamit amivel kitiltanak de totalis ellentmondas hisz nem oszthatok meg semmit.

2021. nov. 8. 14:41
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Pl. mérgelődhetsz itt a gyakorin, az ügyfélszolgálatnak meg természetesen írhatsz, ha ismered azokat a csatornákat, amiken fel tudod velük venni a kapcsolatot.
2021. nov. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia. Nekem ugyanez... nov5én jött az első 3nap, ma ismét kaptam 3napot amint lejárt. Gyermekek szexuális kizsákmányolása stb.
2021. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!