Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet Opera böngészőben...

Hogy lehet Opera böngészőben beállítani, hogy eredeti nyelven adja ki a találatokat, honlapokat, ne magyarra lefordítva (automatikus fordítással)?

Figyelt kérdés
Zavar, hogy nem tudom angol nyelvű oldalaknak az eredetijét olvasni, hanem azt kell tört magyarral, néha érthetetlenül, amit automatikusan lefordított nekem a böngésző. Csak egy-két éve csinálja ezt, azelőtt jó volt, nem írta át magyarra.

2021. nov. 17. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem a böngésző csinálja, hanem a google. :(

Megoldást talán csak a nyelv váltás jelenti.

2021. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Az operában nincs beépített translate, valami alkalmazás telepíthette a bővítményt chromehoz, ami valószínűleg kompatibilis.

Opera: ctrl+shift+E, és ha látod ott, akkor töröld le.

Ha nincs ott, akkor nehezebb ügy.

2021. nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos nem volt a bővítmények között.
2021. nov. 24. 17:56
 4/6 anonim ***** válasza:

nem böngésző bővítmény csinálja ezt a sz@rságot, hanem maga a google - mert ő mindenkinél jobban tudja, hogy mit akar... :(

sokan keresik már a világban a megoldást rá, hogy ne dobálja a találati lista elejére ezeket a gépi fordítású oldalakat, de még nem találtam sehol olyant, hogy valakinek sikerült volna megoldást találni... :(

2021. nov. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja, addig is annyit szoktam csinálni, hogy ahol van a linkben .hu rész, azt törlöm, nyomok egy entert és ott az eredeti oldal...
2021. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet! majd kipróbálom
2021. nov. 25. 08:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!