Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnák pénzt keresni...

Hogy tudnák pénzt keresni online, 17 évesen? Lehet az videószerkesztés, képszerkesztés, stb... Főleg fix jövedelem érdekelne, amiből biztosan tudok keresni.

Figyelt kérdés

Itthonról szeretnék pénzt keresni 17 évesen, iskola melett lehetőleg.

Nap 1-2 óra munkával, a munka lehet akármi, képszerkesztés, videószerkesztés (ezet szeretem csinálni, csak nem jöttem még rá hogy tudnák ezeből pénzt keresni).

YouTube-on is probálkoztam feltölteni érdekes, minőségi videókat de az nagyon sok idő lenne, hogy abból pénzt jöjjön. Nekem lehetőleg gyorsan kéne pénzt keresnem.



2021. dec. 5. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Pénzt keresi, gyorsan egyszerűen, otthonról bárkinek, bármi szaktudás nélkül 1-2 óra munkával. Na ilyen csak a mesében van. Aki ilyennel hiteget az hazudik, át akar verni.


Jobb ha ezt megjegyzed, mert nagyon sok szélhámos keresi prédának a hozzád hasonló embereket.

2021. dec. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha én sem tudnÁk, akkor szerintem te sem.
2021. dec. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Ha lány vagy akkor kiteszel egy piros lámpát az utcára néző ablakodba... ;P

Vagy IP kamera + fizetős weblap realtime exkluzív tartalommal. :)

2021. dec. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

esetleg ha szépen tudsz rajzolni, akkor patreon meg még egyéb helyeken kérhetsz pénzt

de a rajzolás sok idő és szép mennyiség kell ahhoz, hogy betörjön az ember


bár sok helyen megkövetelik a 18-at

2021. dec. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Lehet kicsit félreérthető voltam, ha az jött le hogy én zéró munkával akarok sok pénzt keresni. Én sokszor szoktam képet szerkeszteni vagy videót vágni például, ebben a 2 dologban jó vagyok, főleg az utóbbiban. És ilyenekre gondoltam, hogy például valakinek/valahol lehet-e vállalni ilyen munkákat, jó áron. Mert tudok helyeket ahol nagyon sokan vállalnak ilyeneket nagyon olcsón, de én képes vagyok sokat dolgozni egy adott dologgal, ha úgy van. De a kevés szabadídőm miatt ez több időt vesz igénybe, és mivel én a minőségre törekszem, ezért fix összeget várnák el, fix embertől/oldaltól. Nem kérdőívekre meg ilyen hülyeségekre gondoltam, amikor ezt a kérdést kiirtam.

Esetleg ha ezután van valakinek egyéb ötlete, szivesen meghallgatom! :)

2021. dec. 5. 14:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Képszerkesztéshez, videóvágáshoz lassan minden második ember ért valamilyen szinten, akinek van egy számítógépe otthon, meg minden második fiatal már "grafikus". Ezzel nehéz lesz bármi munkát találni, mert nagy a konkurencia.
2021. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha én sem fix összeget várnÁk el, akkor szerintem te sem.
2021. dec. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

upwork.com


itt vannak video szerkesztesi allasok meg kb minden, csak tudj angolul

2023. jan. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Szerintem képezd magad olyan területen, ami nagyon fontos lesz. Pl. AI eszközök, vagy akár azok fejlesztése. Bármelyik területtel tudsz sokat keresni akár otthonról is.
2023. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!