Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pár napja eltűnt az összes...

Pár napja eltűnt az összes korábbi Marketplace beszélgetésem a Messenger-ből, akik tegnap írtak, azok meg vannak, de a pl 3 nappal ezelőttiek meg nem. Telón látszanak sokkal korábbiakat, az asztali gépen azok sem. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

2021. dec. 5. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak egy régi bug tért vissza.


Volt már korábban is olyan, hogy bizonyos beszélgetések csak az egyik platformon jelentek meg, míg mások csak a másikon.

2021. dec. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
nekem így egy évvel később áll fenn hasonló hiba. csak nekem az Összes eltűnt. Szánalmas...
2022. nov. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Most nekem is ez van :(
2022. nov. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bálint3311 válasza:
A Marketplace-en belül van egy olyan opció hogy üzenetek, azt nyissátok meg, ott megtudjátok nyitni a messenger-ből eltűnt üzeneteket.
2022. dec. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ma eltűnt az összes marketplace üzenetem és hiába jelzi hogy új üzenetet kaptam rákattintok és nem tudom elolvasni. Az üzenetek felületet pedig nem találom facebookon csak olyan van hogy marketplace messenger és azon belül chatek
2022. dec. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!