Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölti be interneten...

Miért nem tölti be interneten a videókat a gépem?

Figyelt kérdés

A gép 2021 júniusában vásárolt, eredeti Windows 10-zel telepítve vásároltam. Adatok: @Processzor: 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-1165G7 @ 2.80GHz 2.80 GHz @16 GB memória @Kiadás Windows 10 Home, 20H2 @DELL Inspiron 7506 2in1 laptop, @Videókari: Intel(R) Irish(R) Xe Graphics

Töltöttem fel videót a hibajelenségről: [link]

A hiba: próbáltam a videókat pl. youtobe-on (de akár egy online tanfolyam bármikor visszanézhető videójával is ugyanez a jelenség) akár chrome-on, akár Brave-en és Edge-n is, irtózatosan lassan töltődnek be a videók, ha pedig még merészelek más ablakban dolgozni, és újfent visszatérni a videóhoz, akkor megint irtó lassan tér magához. Eddig nem volt semmi baj a géppel, egy hete csinálja ezt. Közben ugye automatikusan frissítget, lehet ez is baj, de kérem a segítségeteket. Mi lehet a baj? Bármely videót le akarok játszani akár a VLC-vel egy filmet, azzal is ez a helyzet. Az eszközkezelőben ,egnéztem, a videókártya jól működik. Látszólag semmi baj sehol. Csak az idegeim függnek szalmaszálon. Direkt a gyorsaság miatt vettem a gépet.



#lassú #videóbetöltés
2021. dec. 11. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Videókártya drivert frissítsd. Ha ez nem oldja meg, kapcsold ki a böngészőben a hardveres gyorsítást, vagy ha ki van kapcsolva, kapcsold be.
2021. dec. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt írja az Eszközkezelő, hogy a a legjobb illesztőprogram van telepítve, nem frissíthető.Be volt kapcsolva a hardveres frissítés, így kikapcsoltam. A probléma fennáll.
2021. dec. 11. 12:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne az eszközkezelőből, hanem keress rá a processzor típusára és a graphics driver szóra, majd az Intel honlapjára jutva onnan töltsd le.
2021. dec. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindig a gyártó oldaláról kell letölteni és telepíteni az ajánlott driverket.

[link]

Az Utility -t nem kell telepíteni, a BIOS -t csak hozzá értővel csináltasd!

2021. dec. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1. Mit kell érteni alatta, hogy a BIOS-t hozzáértővel csináltassam? Amit a gyártó honlapjáról drivert letölt az ember, ahhoz tudtommal nem kell belemászi a BIOS-ba?! Az egy .exe fájl. 2. Az Eszközkezelőben a videókártya driverjének neve Intel(R) Irish(R) Xe Graphics, viszont a letölthető driver a honlapon Intel-UHD-Iris-Xe-Graphics-Driver, tehát egy UHD-névvel több. Az megfelelő, vagy más verzió? 4 lehetőséget ajánl fel a dell oldala, és egyikben sincs ez a név, mint ami az én eszközkezelőmben névként telepítve van.
2021. dec. 16. 17:10
 6/7 anonim ***** válasza:

A BIOS frissítés az alaplap szoftverének frissítése.

Windows alól is lehet bő 90% -ba gond nélkül megy,

de ha gond van, CPU / RAM / driver ... miatt,

akkor aztán nehéz helyre hozni a sikertelen frissítést.

2021. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Esetleg még valakinek tipp a hibajelenség esetleges okáról?
2021. dec. 18. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!