Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Vodafone a korlátlannak...

A Vodafone a korlátlannak eladott csomagjának szerződésében havi 300 GB-os maximumot határoz meg hálózat veszélyeztetése miatt. Ez így rendben van?

Figyelt kérdés

Ahol lakom csak az ő szolgáltatásaik érhetőek el, illetve a Telekom VDSL-el, de a sebessége annak nagyon rossz.

Én ezt a 300 gigabájtot nagyon kevésnek érzem tekintve ha valakinek ez a munkája, mert informatikus, akkor ezt lazán leforgalmazza 10 nap munkával. De még egy átlag ember is tekintve egy számítógépes játék ma már 30-40 gb, illetve egy film is 8-9 GB.

Ez ellen lehet valamit tenni, vagy a Vodának van igaza? Aztán lehet csak én nem érzem ezt túl fer dolognak.

Eddig Telekomos voltam ugyanúgy koaxon most költöztem el szüleimtől a Telekomnál megnéztem nincs korlátozva ha 0/24 pörgetném a max sávszélt az se lenne gond.

Az ÁSZF-jük mélyén ( [link] a 6.2.11-es pontban is benne van nem csak az én szerződésemben, de persze a vásárlás során sehol nem beszélnek erről a limitről és mindenhol korlátlannak tűntetik fel csomagjukat.



#internet #koax #Vodafone #korlátozás #300 giga #nem korlátlan
2021. dec. 30. 22:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Telekom kártyás domino 9900 ft valóban korlátlan mobilnet.
2022. jan. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Valahogy elég lúzer "informatikus", aki egy cég szerverei közötti másolást a saját otthoni gépén keresztül bonyolítja!

A facebook-ra is felrakja a cégadatokat?

2022. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szia. Esetleg tudnék segíteni a Telekom otthoni szolgáltatással kapcsolatban. A Vodafone-t nem nagyon ajánlom....
2022. jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!