Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudok utána nézni, hogy a...

Hol tudok utána nézni, hogy a Dell milyen Inspiron típusokat gyártott?

Figyelt kérdés

Az oldalán nem találok ilyet, wikipédia sem adja ki az összeset. És google-n keresztül sem találtam. Persze az is meglehet, hogy nem a legjobb szavakat használtam kereséshez (angolul).

Inkább a régebbi szériák érdekelnek, nem az újak.



2022. jan. 7. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt voltál, [link]
2022. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha venni szeretnél valahonnan, akkor nekem a kedvenc laptopom egy Dell Inspiron 3000-es szériás laptopom volt, 35-tel kezdődött, sajnos tovább nem emlékszem. Nekem annyira az a furcsa, porvonzó borítás nem jött be, de az akksicserén kívül soha semmi baja nem volt annak a gépnek, pedig már 8 éves, csak iszonyatosan lassú. Végül azért cseréltem le, mert nekem már kevés volt a 4 GB memória, főleg úgy, hogy csak a Chrome vitt sokszor 1 GB körül, a vírusirtó is valamiért alapállásban elvitt vagy fél gigát, néha többet (a Windows Defender is, de más rendes vírusirtó is), meg a win10 sem futott már rajta olyan simán, mint a win7. Semmi baj nem volt vele, amíg win7 volt rajta, belassulni a win10 után kezdett el.
2022. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm 1-es! Még nem jártam ott.

És olyat esetleg tud valaki, hogy a típus mellett-alatt-felett ott van egy kép is a típusról?


2-es! Köszönöm nem.

2022. jan. 17. 10:07
 4/4 anonim ***** válasza:
2. Ha lehet átcserélni SSD-re, a nyolc éves laptopod is jó lenne. Meg kellene kérdezni valamelyik szervizbe.
2022. jan. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!