Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A WooCommerce kezeli az...

A WooCommerce kezeli az előfizetést?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek, az Ultimate Membership PRO pluginnal kapcsolatban szeretnék kérdezni. Ha esetleg van olyan tag a csoportban, aki használja a bővítményt, és megválaszolná a kérdésem, azt nagyon megköszönném.

Megvásároltama bővítményt, a rangok és hasonló alap dolgokat beállítottam, teszteltem, jól kezeli a láthatóságot és minden egyebet. Most készíteném el a fizetési procedúrát, azaz hogy a termékeimet megvehessék. Na itt viszont gondolkodóba estem. Egyfelől a plugin admin menüsávjában van fizetési átjáró beállítás, és minden egyéb beállítás amely a rangok kezelésére szolgál. De nem látok egy olyan menü elrendezést, mint mondjuk a WooCommerce esetében. Tehát egy olyan vizuális megjelenést, ahol az Ultimate Membership PRO pluginnal beállított és kezelt előfizetési rangok szerepelnek, és a látogatók előfizethetnek. Tehát a kérdés összegezve: Van olyan lehetőség, amellyel nem kell WooCommerce-t használnom és maga a bővítmény kvázi ezt a funkciót ellátja? Ha igen, akkor hogy találom meg?

Ha minden kötél szakad, akkor akár WooCommercet is használhatok, bár nem szeretnék, mert annyira jellegzetes Wordpress élményt ad, amit ha nem baj, szeretnék elkerülni. Maga a weboldal arculata úgy lett elkészítve, hogy egy átlag látogató számára nem tűnik fel, hogy Wordpressel készült, igyekeztem ügyelni rá. Na de, ha mégis kellene használnom a Woo-t, akkor az előfizetési beállítások hogy vannak? Mármint a WooCommercen belül is van fizetési átjáró beállítás és hasonlók, valamint a Membership pluginban is. De akkor melyiknél kell beállítani? Tudom, hogy ez triviálisnak tűnik, de számomra mégsem az, mert a Woo termék beállításainál meg lehet adni hogy a sikeres vásárlás után milyen "target" rangot adjon a Membership plugin a látogatónak, pl ha megvett tőlem egy virtuális terméket és az ahhoz tartozó menüpont megnyitási jogot, akkor ugye azt már a Membership plugin kezeli, így a vásárlási folyamat mégiscsak a Woo-n ment keresztül.

Remélem érthető volt a kérdés, köszönöm előre is!



#Wordpress #wordpress memberhsip #ultimate membership pro #wordpress membership pro #wordpress láthatóság magyar
2022. jan. 13. 12:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!