Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Előfizettek valamilyen streami...

Előfizettek valamilyen streaming szolgáltatás vagy letöltitek továbbra is a Magyar fizetések mellet?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra mint a Netflix, Amazon Prime, HBO GO, Disney+, stb vagy torrenteztek? hány előfizetést tudna elbírni a hazai fizetések mellet Magyarország? mi lesz ha Nyáron beindul mondjuk Disney+?

2022. jan. 13. 13:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
75%

Én még külföldi fizuval is torrentezek.

Nem azért, mert nem engedhetem meg az előfizetést, hanem, mert nincs magyar nyelv. Se magyar felirat sokszor.

2022. jan. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Akármennyire is hihetetlen, de a magyar (köznév, kis kezdőbetűvel írandó!) fizetések mellett sem olyan lehetetlen kipengetni azt a 2 ezer forintot, amit a Netflix, vagy a HBO kér. A kettő együtt kb. 5 ezer. Ez azért nem egy megfizethetetlen összeg, és lefedi a kínálat jókora részét.
2022. febr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem vagyok előfizetve filmet online nézek zene ingyen spotify
2022. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
83%
22: Beállítottság kérdése. Van, aki úgy van vele, hogy "ha kétszáz forint és ingyenes között lehet választani akkor az ingyenes módszer nyer". Megint más pedig úgy van vele, hogy akkor 2 pizzával kevesebb a hónapban vagy pár sörrel, és ki van fizeve. Mentalitás kérdése. Persze van amikor pedig egyszerűen az igények nem találkoznak. HBO go vagy netflixen sem tudod a Knight Ridert nézni például (csak találomra mondtam, ezer ilyen van ami nincs fent). Vagy ha nem vagy "nagyfogyasztó" és csak heti 1 filmet nézel, akkor sem annyira érzed megérősnek.
2022. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
#24 Nekem le vannak töltve a kedvenc sorozataim, amiket néhanapján újranézek. Megnéztem hogy melyiket hol lehetne újranézni... Hát több mint a felét sehol, a másik fele pedig megoszlik aközött hogy Netflix, HBO Go, Amazon, Hulu, és van ami nincs fent streaming szolgáltatón, de meg lehet venni Google Movies&TV-n meg hasonló oldalakon, ekkor egy évad kerül annyiba mint egy-két havi előfizetés valahol. Szóval szép mondani hogy csak 2 pizza ára az előfizetés, de ha egyszer csak a sorozataim felét tudom úgy megnézni hogy elköltök havi 100 dollárt, akkor k*rvára nem éri meg.
2022. febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!