Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megoldani a...

Retro Nagi kérdése:

Hogyan tudom megoldani a hálózati problémát?

Figyelt kérdés

Helyi hálózat működőképes, van internet. T-Home (szélessávú internet) nevű routeres kapcsolat bontva. Van internet, de mégsincs? Hogy van ez? Néhány oldalt nem hoz be a böngésző és kiírja Az Ön kapcsolata nem privát. Azonkívül pl. mikor megpróbálom a .NET Framework telepítését vagy más szükséges dolgot, nem tudja a gép felteni. Másik eszközhöz se lehet csatlakozni, mert gondolom 'kapcsolat bontva' ezért a wi-fit nem látja. T-Home csatlakozásakor (felhasználónév+jelszó), 651 hiba. Mi lehet a gond?

Áramtalanítás után router újra lett indítva, kábelek átvizsgálva minden oké. Eszközkezelőben egyik hardvernél sincs sárga kérdőjel. Router illesztőprogramot olvastam egy oldalon, hogy lehet nem megfelelően van telepítve. Hol látom a router tulajdonságait a gépen?



2022. jan. 29. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Oprendszer? Böngésző? Weboldal, ami ezt írja ki?

Elsőre azt mondanám régi OS -el dolgozol és a böngésző is régi, de lehet egyes oldalak még nem tértek át https-re ott is gond lehet.

2022. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, régi. Win 7 Professional SP1 és Chrome. Pl. a mega.nz oldalaknál található ez. Korábban minden működött, akkor is ezek voltak feltelepítve.

Sokszor lefagyott a rendszer, ezért újratettem a Windows- t, azután jöttek a problémák. Nem tudok kapcsolódni a telekomhoz, azt mondták telefonon náluk látni engem és nincs baj. De van, mert továbbra is Kapcsolat bontva, inaktív szürke ikonnal és net van, csak ilyen korlátolt.

2022. jan. 29. 19:35
 3/5 lali51 ***** válasza:
Tegyél fel Windows 10-et megoldja a problêmádat.
2022. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezeket megpróbálhatod főleg első 2-t, de nem tudom a 2. működik-e majd.

[link]

2022. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na, én arra gondoltam, hogy mivel ezen a gépen a Win7 2018 decemberben lett feltelepítve, (és azóta többször nem) a támogatás viszont megszűnt 2019 áprilisban, az összes update elveszett tegnap lemezformázás, és Win7 telepítése után. Ezért kidobja mindig nekem ezt a hitelesítési problémát, ha Win10- et felrakom, ahhoz még letölti a frissítéseket, és tudok megfelelően fog működni. Jól gondolom?
2022. jan. 30. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!