Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol lehet kikapcsolni MS...

Hol lehet kikapcsolni MS Edge-ben azt, hogy az egyidejűleg megnyitott különféle lapokat ne frissítse folyamatosan, hanem hagyja olyan állapotban, amilyen állapotban elléptem róla?

Figyelt kérdés
Agybajt kapok, hogy akármikor visszalépek adott lapra, folyton újra tölti az oldalt, és a lapokon minden beállítást, pl. szűrőt újra be kell állítani. Köszönöm, ha valaki tud segíteni, mivel a Settings-ben nem találtam erre vonatkozóan semmit!

2022. febr. 2. 17:15
 1/3 anonim válasza:
2022. febr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ja amúgy amit az 1.nél linkeltem azt most nézem elég régi. Nem biztos hogy még működik.

Az edget annyira nem ismerem, mivel én chromet használok. Ahhoz van viszont kiegészítő.


Disable automatic tab discarding


[link]


Ha az 1. módszer nem válik be, akkor akár ez is megér 1 próbát. Hátha...

2022. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!


A beállítás maga megvan még, de sajnos nem működik. Ugyanúgy újratölti a lapokat. A megoldás az lesz, hogy visszarakom a Win7-et a gépre és akkor újra menni fog a firefox. Tesztjelleggel feltettem a Win10-et, de régi a hardware, nem nagyon bírja, és csak a MS Edge böngésző működik, úgy-ahogy. Köszi mégegyszer!

2022. febr. 7. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!