Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van valami ingyenes játék...

Van valami ingyenes játék vagy program, aminek a házépítős része hasonlít a sims-re vagy a paralives-re?

Figyelt kérdés
Lehetőleg online, vagy kis gépigényű XD Megvenném én a simset, vagy a Paralives-t ha megjelenik, de a szüleim nem igazán örülnének neki... Vagy valahonnan le lehet tölteni "legálisan" a tört sims-et?

2022. febr. 5. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, legálisan nem lehet tört simset leszedni, kalóz leszel. :D De igen, vannak rá oldalak. Mondjuk ettől függetlenül a sims elég nagy gépigényű, ha nem csak az alapjátékot használod meg normálisabb grafikát szeretnél, szóval ebbe azért nézz bele.


A simsnek vannak telefonos játékai, azok ingyenesek, bár van benne fizetős tartalom és valamennyire limitáltak is (mégiscsak ingyenes mobilos játék...) de kipróbálhatod, sokat nem veszítesz vele.


Mást sajnos nem nagyon ismerek, volt egy-két hasonló flash játék de azok meghaltak, amikor abbahagyták a flash támogatását. A legtöbb ami még működik mind fizetős. Mobilon lehet találsz egy-két alkalmazást, de azok is elég limitáltak lesznek. Esetleg steam-en éri meg körülnézni, ott van pár ingyenes indie játék, lehet, hogy van valami hasonló.


A Hometopia (Steam) pl. valami hasonló lehet, de még nem jött ki, és nem tudom, kell-e fizetni érte meg elbírja-e a géped. Viszont jó kis építős játéknak néz ki, online is lehet majd játszani. Esetleg figyelgesd?

2022. febr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okés, köszi <3 A telefonos simseket már próbáltam, de azok szörnyűek... XD köszi mégegyszer!
2022. febr. 11. 22:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!