Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha megszűnik az ingyenes...

Ha megszűnik az ingyenes google workspace,akkor nem tudom használni a google-t,youtube-ot?

Figyelt kérdés
2022. febr. 14. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:

A Google Search keresőszolgáltatás, a Youtube videómegosztó publikus részeit nem érinti, csak a vállalati, komplex, egyedi domaines szolgáltatásokat:

"a megszűnés a vállalati verzióra, tehát az egyedi domaines levelezésre és a komplex, több szolgáltatást magába foglaló csomagra vonatkozik."

Forrás: [link]

2022. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel mindegyik szolgáltatást egy közös Google fiókból érsz el, ennek a fióknak a megszűnése/törlése/tiltása esetén a további szolgáltatásoknak a fiókhoz és belépéshez kötött funkcióit sem éred el többet abból a fiókból.

Önmagában a Google kereső vagy Youtube használata sincs fiókhoz kötve, de enélkül csak korlátozott módon tudod használni a szolgáltatásokat (pl. Youtube esetében csak nézni tudod a tartalmat, interakció nem lehetséges).

2022. febr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval a google-t ingyenesen használhatom júliustól?
2022. febr. 14. 15:02
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 Szóval a gyakori,youtube fiók meg fog szűnni,ahogyan a gmailem is?
2022. febr. 14. 15:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudtam hogy megszűnik a G suite, ezért csak általánosságban válaszoltam. Figyelembe véve a megszűnést, ez a súgó bejegyzés vonatkozik ide:

[link]


"In account suspension, you won't lose access to other Google services, including YouTube, Google Photos, and Google Play, nor paid content, including YouTube and Play Store purchases.

You'll also be able to sign in to your Google apps (such as YouTube) and third-party sites with your G Suite legacy edition email address. You won’t be able to receive or send email, including authenticating password resets via email. Without access to Gmail in the suspended state, we recommend you use a different email provider to send and receive email messages, including changing logins and authenticating new passwords."

2022. febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Le fordítanád nekem? Most akkor tudom használni továbbra is ha nem fizetek vagy sem? Mármint a youtube,gyakori fiókot.
2022. febr. 14. 15:13
 7/7 anonim ***** válasza:

#6: Téged ez nem fog érinteni, csak a vállalati felhasználókat.

A #5-ös hozzászólásban szereplő linken egyértelműen leírják, hogy a "YouTube, Google Photos, és Google Play" szolgáltatásokat - amik nem a Workspace részei - nem érinti ez.

2022. febr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!