Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet a leghatékonyabban...

Hogy lehet a leghatékonyabban követőket toborozni?

Figyelt kérdés
A héten indítottam egy blogot, viszont nem tudom, hogyan tudnék hatékonyan, egyszerűen olvasókat szerezni. A blogger.com-ot használom egyébként. Facebookon mondjuk megszoktam osztani az írásaimat, viszont a néhány száz ismerősömből nem túl sokan olvassák el és, hát nyilván az lenne a célom, hogy minél több emberhez eljussanak ezek az írások. Kifejezetten keresztény jellegű blogról van szó egyébként. Gondoltam arra is, hogy facebookon hozhatnék létre csoportot és akkor oda felrakhatnám a dolgokat csak azt nem tudom, honnan szerezzek olvasókat, követőket. Egyáltalán hol tudnám ezt a blogot hirdetni. Fogalmam sincs. Ha valaki tud tippet adni ezekkel kapcsolatban akkor az ne habozzon.

2022. febr. 16. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Fizetős facebook hirdetésekkel például.
2022. febr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az írás mindig az olvasással kezdődik! Keress rá és olvasd el, hogy mások mit írtak erről a témáról. Megszámlálhatatlanul sok tanácsot találsz net szerte róla, hogyan tudsz követőket toborozni. Miért várod, hogy mások (akik fene tudja, maguk mennyire tudják jól) kimondottan neked írják le, hogyan kell csinálni, mikor már egy csomóan, akik tényleg értenek hozzá, leírták mindenkinek, neked pedig csak meg kell keresned...
2022. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!