Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért dobál ki a Facebook?

Miért dobál ki a Facebook?

Figyelt kérdés

Rendszertelenül csinálja, van amikor naponta többször is.

A telefon új ,a fece régi (telefonos a probléma).

2 faktoros belépésem van, de hiába akarom a készüléket megjegyeztetni, miután kidobott kéri az sms-kódot, van amikor elsőre belép, de azzal a lendülettel ki is dob, sőt utána másik kódot nem is küld csak ha a face-t leállítom az alkalmazásokban, és újraindítom.



2022. márc. 13. 09:26
 1/2 A kérdező kommentje:

Jó lenne legalább a logikáját érteni, hogy ok rossz, de miért hibás a Facebook.

Kár, hogy alapdolgokról sem informálnak.

Manapság elromlik egy mobil vagy bármi legalább az alapokat általánosságban elmondják miért.

Itt sem egyénenként kellene, mert biztos nem én vagyok az egyetlen akinél ez a hiba jelentkezik.

2022. márc. 13. 09:29
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt is megértem, hogy ne várjak többet, mert nekem ingyenes, csak legalább tudnám mi a baja.

(Persze tudom a google még rosszabb: botorságok vannak a térképen, aszfaltnak jelölt földút, ha pedig beírsz, hogy nem stimm nem foglalkoznak vele, pedig a javitási javaslatot se egyszerű megirni nekik, ha pedig van egy céges profilod simán letolt úgy, hogy nem is tudod miért, és meg sem lehet kérdezni, de azt sem, hogy mennyidőre tilt miután módositottad a vélhetően hibás részt, de tudom ne panaszkodjak, mert a fizetős szolgáltatóknál is van hiba bőven, lásd pl. Vodafone. Bocs az elkanyarodásért, csak némileg ide tartozott, kikívánkozott.)

2022. márc. 13. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!