Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a probléma?Mit...

Mi lehet a probléma?Mit allithattam be rosszul?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy az én telefonom rá van csatlakozva egy adott routerre és nyugodtan beletekerhetek youtube videóban nem akad meg folyamatos, a barátnőm vagy ismerőseimnek fel sem csatlakozik, ha mégis akkor el veszti a jelet nem tölti be vagy akad a video stb, de a okos tv el is detto, pár éve vettem egy Samsung tv t egyből felcsatlakozott, akadás mentesen megy rajta minden videó,barátnőm hozott egy szinte ugyan olyan samsung okos tv t, nem akar még felcsatlakozni sem.


100% hogy valami beállítás mivel szinte semennyire nem értek hozzá és így egy youtube videóról néztem mit hogy kell beállítani.a segítő válaszokat meg köszönöm.



2022. ápr. 8. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Alapból a routert nem is neked kéne állítgatni, hanem a szolgáltatónak mármint az alap dolgokat a be üzemelés nem a te feladatod. Szóval valamit biztos elcsesztél és jobban jársz ha szólsz hogy jöjjenek ki és csinálják meg.


Én valamennyire értek ezekhez a dolgokhoz de még egyszer sem kellett semmit sem állítanom a routeren, max kábelt cseréltem-újra indítottam az ip címhez sem kellett nyúlnom egyszer sem, nem is az én dolgom ezekkel szarakodni...szóval szólj a szolgáltatónak.

2022. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából csak nevét állítottam meg a jelszót , a szolgáltató hozott egyet, de mivel nagyobb a ház és vastagok a falak vettem még 3 at azoknak én írtam be a nevét és a jelszavát.
2022. ápr. 8. 23:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor is szólni kell nekik...max hoznak egy erősebb routert ez helyett. Nálam utoljára azért hoztak mert növekedett a csomag...és közben a router nem bírta a sebességet. Vannak wifis routerek is ha jól értem neked az van, azok is beszoktak néha szarni, szóval mindenképp jobban jársz ha hívsz szakembert.
2022. ápr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen,vannak 4 db összesen,elvileg elég erőssek de be kell vallanom igazad van ők értenek hozzá én meg csak találgatok,kifogom hívni őket,köszi!
2022. ápr. 9. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!