Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem enged megnyitni...

Miért nem enged megnyitni egyetlen böngésző sem egy bizonyos honlapot tanúsítvány hibára hivatkozva, ha WiFi-t használok?

Figyelt kérdés
Profikat kérdezném. Google-n már próbálkoztam , de nem találtam semmit erről. Szóval a probléma : Meg akartam látogatni egy honlapot több eszközzel (Macbook, Iphone, Lenovo laptop).WiFi-t használtam. Erre nem enged a weblapra belépni egyetlen böngésző sem, és kiírja hogy a tanúsítvány hibás, nem rendelkezik tanúsítvánnyal , blabla.. nem tudok sehogy belépni. Viszont amikor ugyanazzal az Iphone-nal, de 4g-t használva akarok belépni, simán megnyitja. Miért van ez? És hogyan oldható meg a probléma?

2022. máj. 17. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen böngésző, milyen oldal...
2022. máj. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dongaben ***** válasza:
100%

Más a protokol. Ilyenbe én is belefutottam párszor.

Linux alatt simán megnyitottam mindet, amit Windows, vagy Iphonnal nem. Nem tudsz vele mit kezdeni, mert a böngésző programok protokoljához tartozik. Elvileg rendszeresen frissítik, mint a vírusirtók adatbázisát, de ez nem valós. Elképzelhető, hogy ki lehet kapcsolni az adott böngészőben ezt a szűrőt, de nem ajánlanám.

2022. máj. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De akkor miért engedi megnyitni, ha 4g-t használok wi-fi helyett??
2022. máj. 17. 18:33
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat . Megoldódott. Karbantartást végeztek az oldalon. Bár akkor nem értem hogy telefonnal hogy tudtam megnyitni..
2022. máj. 18. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!