Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » (bőv. Lent) Jelszóval védett...

(bőv. Lent) Jelszóval védett wifi (első használat óta automatikusan kapcsolódom a netre) használatakor az, aki kezeli a wifit látja h én mikor használom?

Figyelt kérdés
Tehát egy ilyen internetelérésem van, a számítógépem kérdezés nélkül kapcsolódik és én használhatom.A kérdés h az, aki e wifit ki-be kapcsolni tudja, tehát akié, az vissza tudja-e nézni, h mikor használtam, vagy esetleg azt is hogy milyen oldalakat néztem? Vagy semmit?
2010. szept. 18. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Van egy dobozom teli valamivel. Folyik, illan, szublimál, világít, vagy harap e ami benne van?


Honnan a jó életből tudjuk hogy mit tud a másik router?

Ha SOHOról van szó akkor mondjuk 95%, hogy lehet látni a routerban ami oszt IP-t hogy valakinek bizony van dhcp lease, de mást nem.

Ha elvetemült infóst fogtál ki akkor bizony proxy-n keresztül nemcsak hogy mit nézel de az összes user/pass, letöltött file meg lehet neki...

Szóval határold be egy picit hogy a szomszéd kapcsolatát lopod vagy valamelyik blackhat hacker vágott át egy csalival.

2010. szept. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem lopom, van jogom használni(bébiszitter vagyok a családnál), csak érdekelt, nem infósok és sajnos én nem is értek ehhez egyáltalán
2010. szept. 18. 23:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pl "infós" vagyok. Tulajdonképpen leszarom mi van a routeremen (wifis). Adtam már meg szomszédban automatikus csatlakozásra, sose néztem hogy használja-e. Ha valami van észreveszem úgyis, de amíg nekem nem lassít, addig letojom mit csinálnak a routeremen.
2010. szept. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezzel csak oda akartam kilyukadni, hogy szerintem nem az az ember legjobb szórakozása, hogy azt nézze mikor használják a wifijét. Mondjuk úgy 10-12 éves korig talán. De ha a gyerekükre nincs idő és babysitter kell akkor a router meg a te wifihasználatod lesz a legutolsó gondjuk. Persze ha baj van a munkáddal az más kérdés.

A válasz amúgy igen, ha nagyon akarják bármit meg tudnak nézetni.

2010. szept. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csak azt nem tudtam, hogy neki ezt kijelzi, vagy gondos utánajárást igényel a dolog. Köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 19. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!