Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen internetszolgáltatót...

Milyen internetszolgáltatót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sajnos ahova költözni fogunk ott nem elérhető egyik általam ismert internetszolgáltató sem (digi, vodafone, telekom) mást pedig nem ismerek.

Egyedül a telekom elérhető, de a 20mbit/s-os letöltést sem tudják garantálni, ami elég csekély és még az eladó sem tanácsolta a bekötését.

Tudnátok segíteni és ajánlani egy megbízható szolgáltatót a fentieken kívül?

Általában videó nézegetésre, böngészésre és online játékhoz szoktam netet használni.



2022. jún. 24. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az, amelyik elérhető nálatok.

Mert hiába javasoljuk az "X" szolgáltatót (teszem azt, Tarr-t, Z-Net-et), ha nem érhető el nálatok. Kérdezd meg a szomszédaidat, ők mit használnak.


Ha nagyon "kábelmentes" (se optika, se ADSL, se kábelTV, vagy csak nagyon lassú) helyen (mondjuk tanyán, vagy a település szélén) laksz, megpróbálhatod valamelyik helyi, földfelszíni mikrohullámú kis szolgáltatót (ha van a környéken) vagy valamilyen műholdas szolgáltatót - de mindezeket befolyásolják az időjárási körülmények, a tereptárgyak.

2022. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt válaszd amelyik ingyen adja a korlátlan 1Gbps sebességű netet, és csak a gyorsabbakért kér pénzt. :)
2022. jún. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valóban nem elérhető sem a Tarr sem a Z-net sem a Flip. Sajnos a szomszédokat hiába kérdezem az utcában kizárólag nyugdíjasok laknak rajtunk kívül és nem használnak internetes szolgáltatást. SkyDSL-ről esetleg van valakinek személyes tapasztalata? Ahogy olvasgattam véleményeket csúcsidőben elég leterhelt a hálózat és akad rendesen. Utolsó mentsvárként még arra gondoltam, hogy veszek egy SIM kártyát korlátlan nettel és egy SIM-es modemet aztán arról lesz megosztva.
2022. jún. 24. 16:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs vezetékes de van 4G akkor szerintem jobb a 4G mint a műholdas internet.
2022. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor erdemes mobilnetet venni, ha van eleg eros 4g halozat nalatok
2022. jún. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2022. jún. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!