Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi értelme a közösségi médiának?

Mi értelme a közösségi médiának?

Figyelt kérdés
Semmi értelme a facebook-nak, mégis mennyi ember kiteszi a képét, meg ha mondjuk szül... minek?
2022. júl. 10. 00:47
1 2
 1/13 anonim válasza:
Semmi.
2022. júl. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Hogy tudassák a helyzetüket és kiváncsian várják mások reakcióit.
2022. júl. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Ki mire használja. Én nem posztolok semmit, néha frissítem a profilképemet. Vannak, akik ismerkedésre is használják. Én kapcsolattartásra használom a régi és új munkatársak és a munkahellyel kapcsolatos hírek miatt és ott van a Marketplace is, sok adás-vételt intézek ott, ja és ott vannak a csoportok is amiknek tagja vagyok közös érdeklődési témával más emberekkel.
2022. júl. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Azért ha körbe tekerem a Balatont, én kipostolom.

Azé ezt nem mindenki teheti ki, nem? 🤔😂😂🤘🤘🍺🍺

2022. júl. 10. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Azért mert várják a pozitív visszajelzéseket, a gratulációkat, villogni akarnak, irigységet kiváltani, mutatni hogy nekik van, másoknak nincs.

Ez csak az ember egójának szól, mert a legtöbben erre vágynak, hogy valaki simogassa az egójukat, hogy de ügyes vagy, milyen szép, stb. :)

2022. júl. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
🍻🤠🤘
2022. júl. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Nézd már meg kik használják. A facebookot az 50+osok, az instát meg az üres fejű magamutogatók.
2022. júl. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jómondod 7 es!
2022. júl. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért látszik az értelmi színvonal, hogy ennyit lát a FB-ből, hogy kirakta a képet:D
2022. júl. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolattartás ismerősökkel, nekem is van ismerősöm akivel annyi üzenetet váltok, hogy nem tudnám kifizetni, ha mindent SMS-ben küldenék vagy felhívnám.

Van egy olyan szó, hogy információtovábbítás és itt nem a 444 által bedobált fizetett hirdetéseket értem. Bent vagyok több olyan csoportban, ami egy témakörre specializált így kérhetek/adhatok segítséget, oszthatjuk meg egymás tapasztalatait.

Én sem teszek ki képet, nem szoktam like-ot adni minden posztra, oda köpni egy üzenetet, hogy “jajj de szép az ebéd dórika”.

Mint fentebb is írták, sikerélményeket megosztani másokkal, esetleg mint említettem arra a témakörre orientált csoportban.

Mit mondjak még online oktatásnak is elment egy platformként.

Ott a marketplace része.

Hirtelen ennyi jutott eszembe legalábbis a Facebookról csak így kútfőből, de esküszöm, ha érdekel le fogom írni neked, ha eszembe jut még valami. Szimplán annyi a titka, hogy nem kell a függőjévé válni.


Annyit hozzátennék még, azért mert volt egy idióta itt Magyarországon, amiről tud ön is, mert többet nem hiszem fel tudna példának hozni, aki megosztotta a szülését, hát el kell mondjam nem ez az általános. Egy kiemelkedő dolgot a sok közül a legnagyobb butaság általánosnak felfogni. Esetleges hibákért elnézést telefonról írtam, mert tudom magyar mentalitás, ha másba nem tudunk, akkor stilisztikába és nyelvtanba javítunk bele csak, hogy a másiknak ne legyen igaza.

2022. júl. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!