Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Régen a badoon, de más társker...

Régen a badoon, de más társkereső oldalakon küldtem intim fotót,van okom félni,hogy az valaha előkerül,ugyanis a profilom mindenhol megszüntettem?

Figyelt kérdés

2022. júl. 12. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy van, vagy nincs.

Erre a kérdésre csak azok tudhatják a pontos választ, akiknek elküldted őket, ugyanis csak ők tudják biztosan, hogy lementették-e a képeket valahová, vagy sem.

2022. júl. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Kétlem hogy bárki felhasználná őket, szóval szerintem nincs
2022. júl. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Igen.
2022. júl. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Ha mobillal képet készítesz már esély van rá, hogy rossz kézbe kerül. Ha feltöltöd akkor növeled az esélyét, még akkor is, ha az üzemeltető nem osztja meg, hogy miért? Mert az oldalt megtámadhatják, csakúgy, mint a telefonod.

De szerintem az igazi kérdés az, hogy mi lesz a képekkel.

Mi a rosszabb, ha pár millió kínai látja ezt a képet, vagy ha mondjuk elküldi a telód az összes kapcsolatodnak?

2022. júl. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindig van okod félni.

Gyógyszert kell szedni rá..

2022. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj! Minek küldtél egyáltalán olyannak intim fotókat akiket nem is ismersz? Ha az illető kommunikatív és el tudod vinni randizni és mindketten rámenősek vagytok akkor könnyen láthatjátok egymás nemiszervét. Bár te tutira férfi vagy mert azok szeretik saját nemiszervüket reklámozni de a lányok erre gondolom nem vevők. Bár megértelek téged is hogy küldöd a farkadról a képet mert amit fentebb írtam 10 ből talán 1 olyan lány van társkeresőn. Én már találkoztam olyannal csak kár hogy nem voltunk szimpatikusak egymásnak.
2022. júl. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
elofordulhat de alap hogy ha intim kepet keszitesz magadrol akkor ugy csinalod hogy az arcod ne legyen benne es ha van tetovalasod akkor azt is kitakarod mert ismerosok az alapjan is konnyen beazonosithatnak.
2022. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!