Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vajon hogy tudnak csak úgy be...

Melánia5059 kérdése:

Vajon hogy tudnak csak úgy be venni egy olyan csoportba? Miért vesznek be mikor nem is ismerem őket és a másik hogy facebookon sem nézek olyant hogy egy olyan csoportba be vegyenek? Mit gondoltok mi lehet az ok?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy megy ez de vannak olyan csoportok messengeren ahová csak úgy vesznek bele. És a csoport ilyen szex videókkal van tele hol ez hol az rakja fel a videóját hogy nézze meg aki a csoportban benne van. És a másik dolog hogy nem is ismerem őket meg a nevük is nagyon fura. S ezt nem értem hogy csak úgy hogy vesznek be egy ilyen csoportba mikor nem is ismernek vagy valami.


S be állítottam hogy ne tudjanak küldeni üzenetet de mégis az előbb megint volt egy ilyen csoport.



2022. júl. 21. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Tudok segíteni, de először írd le kérlek , hogy milyen nevű tagok vannak a csoportban. Mit jelent az hogy " fura nevű " ?
2022. aug. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!