Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha koleszon letiltottak a...

Ha koleszon letiltottak a netrol, ami proxy-n keresztul jon, és csak az egyetem oldalait nézhetem meg, meg lehet oldani, hogy más oldalakat is megnézhessek (mail, facebook, . )?

Figyelt kérdés
Mi alapján tudnak letiltani bizonyos oldalakat? A mac cím alapján? Ha megváltozna a wlan adapter fizikai címe, akkor mukodne?
2010. szept. 24. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak téged tiltottak le vagy mindenkit? Le kellett adni év elején a MAC címet?
2010. szept. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jah, de hulye vagyok, a mac címet nem tudják... nem kellett leadni, és csak én vok letiltva (azt most hagyjuk, hogy miért). Van rá valami orvosság? Új gépen kívul, persze.
2010. szept. 24. 15:39
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem nemsok. nekem is van net koliban, mac cim alapján. viszont van egy ,,vendég,, wifi hálozata sulinak, oda bárki tud csatlakozni aki suliban netezik, de csak suli oldalai jönnek be. nemhiszem hogy tudsz bármit tenni ezért.
2010. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!