Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Resetelnem kellett a routert...

Resetelnem kellett a routert (Telekomos) es nem jon be az internet se vezetekesen se wifin keresztul... Mi lehet a baj!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szoval resetelnem kellett a routert es azota van ez a gondom!

A szamitogepen a talcan a kis ikonoknal is azt jelzi van internet, a beallitasoknal is latszolag minden ok, vagyis a gephazba! A weboldalakat megse tolti be..!

A telefonokon csatlakozik az eszkozhoz meg sincs internet!

A routeren minden led zolden vilagit, az admin feluleten is minden pipalva van.

IP tv-nk van routeren keresztul megy a set top boxba az meg tokeletesen mukodik.


Nagyon szepen koszonom a segitsegeteket, ha valakinek van valami otlete ne tartsa magaban!



2022. szept. 10. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Felhasználónév meg jelszót ismét be kell állítani gondolom az admin-felületen, beállítottad?

Pontos típust ha megírod lehet jobban tudnak segíteni.

2022. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a gyors valaszod! Sagemcom F@st 5655 v2 a router tipusa es igen beallitottam azt is 🙂 Kozben felhivtam a Telekomot is es kozpintilag van gubanc nalunk csak azt nem ertem akkor miert jelez minden eszkoz, hogy minden oke!? Csak a weboldalak nem toltodnek be ...
2022. szept. 10. 18:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet a számítógép a "lokális hálón" érzékeli a router-t, tehát a helyi hálózatot érzékeli hogy adja neki
2022. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A telefonok is meg a tv-k is minden eszkoz!? Hihetetlen hogy mindig van valami gebasz, azert koszonom szepen, ra nezek majd arra is🙂
2022. szept. 10. 19:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Konfigurálás után újraindítottad a router-t?
2022. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, a szamitogepet is, telefonokat is! Ezert nem is ertem..
2022. szept. 10. 21:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Pont azért, mert resetelted.

(Miért "kellett" egyáltalán resetelni?)

Az alapértelmezett beállításokkal nem fog működni, nem fogja "megtalálni" a szolgáltatót. Fel kell hívnod őket, és némi anyagi juttatásért cserébe ők helyreállítják.

Legközelebb pedig ha mókolsz rajta valamit, előtte mentsd el a konfigurációját!

2022. szept. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!