Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell feltölteni nCore-ra?

Hogyan kell feltölteni nCore-ra?

Figyelt kérdés

Kérlek szépen ne ezeket a válaszokat adját: Olvasd el WIKI-t.

Elolvastam vagy 100x, de egyszerűen nem értem. Konkrétan olyan, mint egy megoldhatatlan matek példa. Egy hónapokóta folyamatosan csak próbálkozom, de a "2.lépés"-nél megáll a tudomány nálam. Néztem róla tutorial videókat, rengetegszer elolvastam a WIKI-t, utánna néztem/böngésztem a neten, de egyszerűen nem megy. Kérlek szépen normális válaszokra van szükségem. Privátban megadom az email címem és azon keresztül elfogadok minden segítséget. (Olyan próbáljon segíteni, akinek nagy türelme van 😅)



2022. szept. 18. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz feltölteni? Nemcsak technikai tudást igényel, de szigorú feltételei is vannak, hogy milyen tartalmat lehet megosztani és még annak milyen formai, technikai követelményei vannak. Ha sikerül végigmenned a lépéseken, de a feltöltési szabályoknak nem felel meg, ugyanúgy vissza fogják dobni, téged pedig büntetni érte.

Biztos vagy benne, hogy feltöltő akarsz lenni, nem csak kevered a seedkötelezettség fogalmaival? Azaz vissza kell töltened a letöltött anyagot, de ez nem azt jelenti hogy neked önálló tartalmakat kell létrehozni és seedelni.

Biztos, hogy alkalmas vagy feltöltőnek, ha komplett leírások, videós bemutatók és lépésekből álló feladatokat nem tudsz önállóan megoldani?

Mármint ne nekem válaszold meg, csak gondold át, hogy ami ennyire nem megy - és az is csak egy részfeladata egy még komplexebb műveletsornak -, azt vagy ne erőltesd, vagy akkor próbáld meg a lépéseket és fogalmakat külön megtanulni míg össze nem áll a dolog. Pl. hiába beszélnek az .nfo-ról és azzal kapcsolatos teendőkről, ha fogalmad sincs mi az.

2022. szept. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 qkker1 ***** válasza:
100%
Olvasd el a wikit, elég egyértelműen le van írva! Amennyiben nehézséget okoz megérteni, akkor hanyagold a feltöltést!
2022. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a wiki-t se tudod értelmezni, akkor ez a torrent fájl csinálás, s megosztás nem neked való...
2022. szept. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sorozatot szeretnék feltölteni, és igen. Feltöltő szeretnék lenni. Számomra értelmezhetetlen a wiki. És nem akarom hanyagolni a feltöltést.
2022. szept. 18. 15:19
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Leírhatnád, hogy pontosan mi nem egyértelmű. A 2. lépésnél kell kiválasztanod a feltölteni kívánt torrent fájlt, és a hozzá tartozó NFO-t, ezt nagyon nem lehet elvéteni.
2022. szept. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A piktogramok alapján az első lépés a torrent nevének megadása, második a torrentfájl csatolása, a harmadik a részletek kitöltése, a negyedik valami utóellenőrzés lehet. Azaz te ott akadhatsz el, hogy nem tudod a torrentfájlt csatolni - ezt kellene tisztáznod, hogy mégis miért. Erre pedig egy észszerű válasz lehet, hogy meg sem csináltad. Mivel ha kész lenne a torrent, már csak be kellene tallózni.
2022. szept. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az NFO-t nem tudom létrehozni
2022. szept. 18. 16:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, de miért nem? Meddig jutottál benne? Mi a hiba, amiért nem sikerült létrehozni?
2022. szept. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok hozzálátni, nem tudom, hogy hogy kezdjek neki
2022. szept. 18. 17:59
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát de a Wikiben lépésről lépésre le van írva a MediaInfo használata.
2022. szept. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!