Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valakinek sokat nezegetem...

Ha valakinek sokat nezegetem az insta profilját ( de nem követem de ismerősöm faceen, bar az insta fiókom nincs összekapcsolva a Facebook-kal.), akkor feldobhat neki, mint ajánlás, hogy kövessen be?

Figyelt kérdés
Van egy crush-om, nem merem bekövetni, de ha ő meglátna, mint ajánlás, tuti bekövetne. Lehet,jogy már keresett is de a nevem alapján nem tud megtalálni simán instán.

2022. szept. 26. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Max akkor dobna be neki ajánlás ként ha követnek olyan emberek téged mint őt is. Viszont nem értelek. Ha biztos vagy benne hogy bekövetne ha látna téged akkor mitől fosol? Legyél már férfi és ne fos bekövetni vagy ráírni. Hidd el jobb lesz ha rairsz. Ha nem írsz rá előbb vagy utóbb lesz palija és akkor nagyon bánni fogod az egészet.
2022. szept. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én egy nő vagyok ,nem szeretnék férfi lenni😂
2022. szept. 26. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 akkor legyél bátor nő, előbb vagy utóbb lesz csaja és ha nem írsz rá nem fogod tudni hogy sül ki a dolog és ha csaja lesz megfogod bánni hogy nem írtál rá.
2022. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd meg vacsorára, aztán rátérhettek a bekövetés témára is... :)
2022. okt. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Update: Végül nem csináltam semmit de beszélgetésbe elegyedtunk , kiderült szerelmes belém és össze jöttünk. Sot, o maga kerte el az instam 😆

Bekövethettem volna, azt mondta örült volna neki es keresett is többször de nem talált meg.( nincs kiírva az igazi nevem instara, azért nem találnak meg)

2023. jan. 21. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!