Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megakadályozni...

Hogyan tudom megakadályozni az asztali PC-men, hogy ne kezdje el feltölteni magát rá kéretlenül a "Driver Doc" akár naponta többször is?

Figyelt kérdés

2022. okt. 2. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak úgy magától a semmiből elindul egy program telepítése, akkor ott valamilyen malware tevékenykedik. Összeszedtél valahonnan egy jó kis kártevőt (tört program, kétes weboldalról letöltött dolgok), és az csinálja. Egy malware kereső (pl. Malwarebytes) futtatásával jó eséllyel meg lehet találni és eltávolítani, ami ezeket a parancsokat futtatja, a jövőben pedig érdemes további megelőzésekre gondolni (normális vírusirtó futtatása, lopott játékok mellőzése, és a védelmet nem kikapcsolni, ha már buherált dolgokat telepítesz).
2022. okt. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, le is töltöttem.

Remélem, hogy segít majd.

2022. okt. 2. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
na sikerült leszedni?
2022. okt. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik, de holnap majd meglátom.

Addig is köszi!

2022. okt. 2. 21:17
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, ma már nem dobta fel.

Köszönöm még egyszer!!

2022. okt. 3. 14:21
 6/8 A kérdező kommentje:

Cseberből vederbe kerültem, mert ugyan eltüntette a rendszeresen felugró Driver Doc-ot, de most már pont ugyanazt csinálja a malware.

Azaz kb. minden félórában felugrik és kínálja a frissitéseit. Ezt én már többször is engedélyeztem de nem frissít, mivel a legújabb van fent.

Ha kitörlöm a malware-t akkor mi történik a karanténba helyezett kártevőkkel?

Nem engedi szabadon őket bosszúból??

:)

2022. okt. 4. 11:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy törlés a karanténból?

A másik lehetőség megnézni a program beállításait, és kivenni minden felesleges hülyeséget (extra funkciók, rendszerrel együtt indulás), így ha nem fut, nem is tud zargatni.

2022. okt. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kikapcsoltam és töröltem mindent a karanténból.

Hálás köszönetem!!!!!

2022. okt. 4. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!