Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » LTE routerbe bármilyen sim...

LTE routerbe bármilyen sim kártya müködik?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy vezsek egy lte routert amiben van sim kártya hely.

Ha abba beteszek egy bármelyik szolgáltató sim kártyáját amihez tartozik internet elérés is akkor az simán fog müködni?


És aki használ igy lte routert az ajánlana készüléket melyik ami ár/érték arányban jó?



2022. okt. 6. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Nekem ilyen van. Ez kicsivel nagyobb mint egy pendrive, es pendrive-hoz hasonloan a laptopba kell dugni usb-n vagy a PC-be.

2022. okt. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Igen, hacsak nem függő. Ha műszaki boltban veszed akkor nem az és bármely szolgáltatóval működik, ha egy szolgáltatónál veszed akkor jellemzően csak a saját simjével megy.
2022. okt. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nekem nem stickes kell oylan kell amit a konektorba bedugok és több készülék is rá tud csatlakozni


LTE router 30 ezertől kezdődnek ahogy nézem, nem is ez volt a kérdés hanem hogy simán bele tudok-e dugni bármelyik szolgáltató sim kártyáját és simán be tudom magam üzemelni?


Ez volt akérdés lényege:)

2022. okt. 6. 09:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van, bármely szolgáltató sim kártyáját bele tudod tenni. Alapesetben le is tölti az APN beállításokat, csak a SIM PIN kódot kell megadni az admin felületen és már megy is. Lehetnek olyan esetek (például ha DigiMobil SIM-et teszel bele), hogy kézzel kell beállítani az APN beállításokat, de ezt egyszerű kivitelezni, minden adat fent van a szolgáltató honlapján, csak a megfelelő helyre a megfelelő értékeket kell bevinni.
2022. okt. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 6 ezerért vettem használtan, dojcse téhóm feliratú hüvelyt, az eladó állítása szerint függetlenül. Mint beigazolódott, igaza volt. A digimobil adatkártya szuperül megy vele.


Persze ez nem egy menő router, inkább mobil wifi. Tehát nincs rajta 4x lan meg ilyenek, ellenben akksis, amire nekem szükségem volt a gyakori áramszünetek miatt.

2022. okt. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem "Telekomos" Huawei routerem van (Asztali, de 4G SIM kártyával működik.)


Próbaképpen raktam bele yetteles SIM-et és működött.


Telekom már évek óta függetlenül árulja a készülékeket.

Ha van náluk előfizetésed, akkor lehet, hogy még kedvezményt is kapsz.

2022. okt. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!