Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Facebookon korlátozott...

Ha Facebookon korlátozott listára teszek valakit azzal ugyan úgy tudok írogatni?

Figyelt kérdés
2022. okt. 8. 16:53
 1/5 anonim válasza:
Szia, igen, de csak a Nyilvánosra állított posztjaidat fogja látni.
2022. okt. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha pl engem megjelölnek egy életeseményben azt sem fogja látni?
2022. okt. 8. 17:11
 3/5 anonim válasza:

Mármint messengeren korlátozod?


Utána messengerben fölül a képére kattintasz, bejön egy menü rendszer ott válaszd ki h személyes adatok védelme, azon belül korlátozott fiókok és ott láthatod ha írt valamelyik korlátozott személy, de nem látja, hogy te elolvastad.

Ha írnak nem kapsz róla semmilyen értesítést én pár naponta rá szoktam kukkantani ezekre a beszélgetésekre

2022. okt. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
U bocsi látom faceről van szó
2022. okt. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az életesemények nálam csak "Ismerősök" beállításúak, így gondolom, annál is külön kapcsolható, hogy nyilvános legyen, vagy csak a nem korlátozott ismerőseid láthassák. Ebből kifolyólag, ha lekorlátozod, és a posztjaid "Ismerősök" láthatóságú, nem "Nyilvános", akkor nem kéne, hogy lássa. 1-es voltam.
2022. okt. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!