Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Diginet1000 jelszót hogy...

Diginet1000 jelszót hogy lehet kideríteni?

Figyelt kérdés

Diginet1000 előfizetésem van, hogyan deríthetném ki a router én beállítandó jelszót? Digi oldalán bejelentkezve sehol nem találom, telefonon nem tudom elérni őket (várakozhatnak a végtelenségig, de nem veszik fel és persze nem ingyen hívható a számuk), személyesen nem érek rá elmenni. Online hogyan lehetne kideríteni a jelszót?


Eddig egy régebbi, nem gigabites routerrel használtam, most vettem egy gyorsabb routert, de a jelszó nélkül nem tudom beállítani az új routert. A régi router beállításaiból a felhasználónév megvan, de a jelszó rejtve van és nem lehet kimásolni.



2022. okt. 15. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Előkeresed a szerződést, abban le van írva.
2022. okt. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem találtam olyan szerződést, amiben le van írva.
2022. okt. 15. 15:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a beszereléskor adott munkalapot nézd, azon is rajta szokott lenni.
2022. okt. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy a weboldalon ügyfélként bejelentkezve miért nem lehet elérni? Befizetni lehet, de alapvető felhasználói adatot kideríteni nem lehet?
2022. okt. 15. 15:16
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
2022. okt. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

Ezt esetleg próbáld meg: https://www.youtube.com/watch?v=mQ2SyNnvrpE

A cmd-t adminként indítsd el, le fogja a végén menteni a fájlt a C meghajtóra, benne kell lennie a jelszónak. Az előbb kipróbáltam én is, nálam működik.

2022. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6 Köszi, ez izgalmas tipp, de sajnos nekem nem a WiFi hálózat jelszava kell, azt tudom módosítani a router admin hozzáférésével. Nekem a kábelnet felhasználói jelszava kellene, amivel a router a szolgáltatóhoz csatlakozik, hogy aztán WiFi-n meg tudja osztani velem a kapcsolatot.


#5 Neked is köszi, ezt én is megtaláltam, ahogy azt is, hogy felhasználóként bejelentkezve is ugyanezt írja, csak ez rémesen múltszázadi megoldás - főleg úgy, hogy telefonon szinte lehetetlen elérni őket.

2022. okt. 15. 17:17
 8/13 anonim ***** válasza:
Amit a DIGI adott routert az alján megtalálod. Le van írva a felhasználónév és a jelszó is.
2022. okt. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ui.

Legalább is az enyémen rajta van: [link]

2022. okt. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Gugu Gabor ***** válasza:
62%
Felhivod a digi ügyfélszolgákatot?
2022. okt. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!