Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valamiért automatikuson...

Valamiért automatikuson kijelentkeztetett a TikTok a fiókomból. Mikor visszajelentkeznék az emailemmel, ami hozzátartozik, egy teljesen másik fiókba jelentkezik be. Hogy juthatok vissza a fiókomba?

Figyelt kérdés
Minden eszközömön hirtelen kilépett. Először másik fiókba dobott be, majd arról a fiókról töröltem az emailt. Újra megpróbáltam az emaillel bejelentkezni, de már azt írta, hogy ezzel az email címmel nem létezik fiók. Instagrammal is megpróbáltam, meg is találta a tiktok profilom, kiírta, hogy melyik email tartozik hozzá. Az az email volt, amivel eddig is próbálkoztam. Nagyon sok mindent megpróbáltam, de nem sikerült. Írtam a TikTok-nak is. Veletek történt ilyesmi? Hogy kaphatnám vissza a 6 éves fiókom, amin minden emlék rajta van?

2022. okt. 30. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Ellopták a fiókodat.
2022. okt. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már legalább 6 éve létezik az a szar? Hogy repül az idő :o
2022. okt. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem most olyan történt, hogy a telefonom lemerült és amikor visszakapcsoltam, valahogy sikerült mindent letörölnöm (leformázni? Valahogy így mondják).

A tiktok kivételével mindent újra el tudok érni, persze a galéria eltűnt, jegyzetek eltűntek stb) de ott (már nem emlékszem, hogyan regisztráltam, de szerintem fb-kal) nem az xy nevű fiókomba léptet be az elfelejtettem a jelszavamat funkció, hanem a saját nevem + egy random szám kombóval létrehozott egy fiókot. Én ezt nem akarom, de ha jól látom a régi fiókba már sosem fogok tudni belépni ezt pedig úgy tudom csak törölni, ha várok 30 napot, gondolom addig nem tudok próbálkozni a régivel belépni, mert ha újra bedob az újba, akkor újra kezdődik a 30 napos "törlőidőszak". Tök béna az egész. Érdemes írnom nekik?

2023. ápr. 30. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Velem is ez történt, én azonnal írtam. Azóta sehol semmi.
2023. máj. 3. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!