Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Él a fiókom a tiktokon, le...

Él a fiókom a tiktokon, le kellene szednem egy videót,de ne tudok belépni a megadott adatokkal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy videó miatt aminek nagy volt a mérete regisztráltam a tiktok-ra. A videón az van, hogy épp kirabolnak, egy fwljelentéshez csatoltam a videót. A mérete miatt nem tudtam felrakni máshova.

Már k..va ciki, az ügy lezárult, viszont a tiktokra nem tudok a megadott adatokkal, se emaillel se telefonszámmal belépni. Mivel utálom azt az oldalt féléve töröltem az alkalmazást de magamat nem így nem tudom törölni se magam. Regisztráltam mashogy, és jelentettem hogy visszaélnek a nevemmel de ez se jó mert gondolom szarik rá a program direkt igy lett kitalálva minel több a szad rajta annàl jobb nekik.



#g.ci tiktok #szennyoldal tiktok #legalja a tiktok #primitív videók tiktok #sz@r tiktok
2022. nov. 10. 15:05
 1/5 A kérdező kommentje:
*sz@r rajta...
2022. nov. 10. 15:06
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelszó emlékeztető vagy valami?
2022. nov. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2.es. Az se játszik, mert ha telefonszámmal lépek be azt irja nem regisztált, ha e-maillel arra is, ha facebookal akkor meg nem tudok belépni a tiktokon keresztül a facebook jelszavammal...

Ez is alap titkosszolgálat által figyelt oldal , a legalja van fent rajta.

2022. nov. 10. 18:02
 4/5 anonim ***** válasza:
De nem lehet kérni jelszó emlékeztetőt? Mivel regisztráltál anno?
2022. dec. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. Facebook fiókkal azt hiszem..
2022. dec. 15. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!