Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Új Digi-s internetre nem tud...

Új Digi-s internetre nem tud csatlakozni az Xbox One S-em wifi-n keresztül, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Eddig Vodafone-os internetszolgáltatásunk volt, ám elköltöztünk és itt csak Digi van. Kaptunk egy Fiberhome AN5506 (02 FG BE) routert, amire probléma nélkül felcsatlakozott minden a beállítást követően, csak az xbox nem tud. A hálozatot látja, de miután beírom a jelszót nem csatlakozik fel. Esetleg tudja valaki mi lehet a gond?

2022. nov. 12. 22:19
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Másik Wi-Fi csatornával próbálkoznék. Nem csak akkor működhet ha sok Wi-Fi AP van a környéken, mert vannak olyan kliensek, amik nem nagyon csipáznak 1-2 csatornát valamiért.
2022. nov. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Kipróbáltam, sajnos a hiba fennáll továbbra is. Autoselect-en van alapból, 1-6-11 csatornákat próbáltam elsőre, majd a többit. Ami érdekes, hogy kipróbáltam kábelen, és arról tökéletesen működik.
2022. nov. 13. 09:27
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
Esetleg próbálj meg titkosítás típust váltani.
2022. nov. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy a csatornával baj lenne. Újraindítás is segíthet. IP címet se kap? Ha nem, próbálj te beállítani valamit ami nincs kiosztva a tartományból pl 192.168.1.25 az átjáró pedig a router címe.
2022. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy rendes routert vagy kábelen kösd össze vele - bár ha jól emlékszem csak 1-2 ethernet port van rajta :(
2022. nov. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!