Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kábeles Diginet 1000-rel,...

Kábeles Diginet 1000-rel, nagyon jó géppel torrentezésnél milyen maximális letöltési és feltöltési sebesség érhető el?

Figyelt kérdés
2022. nov. 16. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon jó. Nem tudom, hogy a francba vársz el egy szám adatot, hogy lószart sem írsz le a a gépről.


A net sebességet elég sok minden befolyásolja, néhány infó nem ártana a gépről. De elméletileg egy 5 magos 3GHz processzorú, 8 GB RAM, és megfelelő hálózati kártyával elérhető rajta a 700 ,de akár a 900 Mb/sec is.

2022. nov. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az általad leírtaknál jobb gépem van, a mért letöltési sebességem 947,34 Mb/sec. A torrentek mégis csak maximum 110 Mb/sec sebességgel töltődnek le (sokkal kipróbáltam). Mi lehet a gond?
2022. nov. 16. 10:32
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Két dolog:

- A háttértár sebessége is számít a torrentnél, mert valahol el kell tárolni az adatot. Egy HDD kb 110 Mbitet tud, ennyi fér ki a csövön.

- A torrent annyival fog jönni amekkora sebességgel megosztják. Ha sok a feltöltő (több 100) összejöhet a gigabit, de néhány feltöltőnél már a 100 is csodaszámba megy.

2022. nov. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor letöltésnél 110 körüli érték érhető el maximum. De engem főleg a feltöltés érdekelne. Ott 326 Mb/sec a mért értékem. Mennyi lehet a maximális feltöltési sebességem torrentezésnél? Kb. 15 Mb/sec most, ezt kevésnek tartom. Miért ilyen kevés?
2022. nov. 16. 10:49
 5/9 anonim ***** válasza:
999
2022. nov. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A feltöltést is befolyásolja a HDD, mivel arról kell olvasnia, továbbá annyival tudsz feltölteni amennyivel letöltenek tőled, ha az illetőnek lassú a letöltési sebessége, vagy sok mástól tölt le, nem tudsz neki gyorsan feltölteni. Illetve ha nem tölt le épp senki, akkor feltöltés se lesz.
2022. nov. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1000 mbit közeli ha jó a forrás
2022. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
947 -et amit mértél az MEGABIT, és írtad hogy 110-el jön a torrent, 110 MEGABÁJT-TAL, te kevered a kettőt. 947 megaBIT az egyenlő 118 megaBÁJT-tal. Tehát teljesen jó. A másik pedig hogy torrentről beszélünk, sok minden függvénye, új torrenteknél rengeteg seed lesz rövid időn belül és a feltöltést nem biztos hogy tőled fogja húzni mikor bentvannak seed serverekkel. Amit írtál 15 az megabájt ismétcsak, és szerintem ez jó érték. Rövid időn belül feltudsz tölteni több gigabájtot és teljesen visszatöltöd a torrentet.
2022. dec. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, így már érthető. Egyébként azóta én is úgy tapasztaltam, hogy teljesen rendben van a letöltésem és a feltöltésem is.
2022. dec. 18. 06:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!