Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan nézhetem vissza az...

Hogyan nézhetem vissza az internet explorer letöltési előzményeket ha törölték?

Figyelt kérdés
Arra gondolok amikor megnyomom a ctrl+j gombot. Ott van a lista amit a sarokban az x gombbal töröltek. Win10 van. Addig megértettem hogy a temp mappában van továbbra is róla info. El is jutok addig, a rejtett mappák megjelenítése, appdata mappa, és ott megtalálom. A temp mappában viszont nem tudom mit kell nézni. Azon belül nem találom a fájlneveket amik a letöltések voltak. Ha valaki tudja magyarázza el érthetően, talán van más amit meg kéne jeleníteni, vagy itt már csak kódok vannak aminek az értelmezéséhez nem elég a felhasználói ismeretem?

2022. nov. 21. 08:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A temp mappába nem csak böngésző előzmények vannak, hanem bármilyen más programé is. Itt nem elvárás, hogy olvasható formátumban tároljanak bármit, a böngészési előzmények sem egy szöveges dokumentumban van amit csak megnyitsz magadnak és csemegézel a tartalmában.


Ha törölték az előzményeket, nem állítod vissza sehonnan, ezért törlés a funkció neve és nem elrejtés ami titokban mégsem törölt le semmit.

2022. nov. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!