Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fb Marketplace, miért nincs...

Fb Marketplace, miért nincs szabályozva a sok 1 ft-ért kiírt termék? Áthúzza a 120ezret és kiírja 1ért. Ez megtévesztés.

Figyelt kérdés
Tudom hogy így úgy gondolja hogy többen megnézik, de mondjuk én ezeket meg se nyitom. Ha ennyire leszarja a vevőt.
2022. nov. 24. 05:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki foglalkozzon vele megis? Tobb millio hirdetest ki fog ellenorizgetni?
2022. nov. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minek? Adj meg egy maximum árat majd tedd csökkenő sorrendbe és az 1 ft-os szarok máris a végére kerülnek.
2022. nov. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sz*rul van programozva a marketplace
2022. nov. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A vaterát, jófogást ki ellenőrzi? Ember, szgép mindig van csak akarni kéne.
2022. nov. 24. 12:27
 5/8 Pelenkásfiú ***** válasza:

#4 A kettő kicsit más.

Vaterán konkrétan meg tudod venni a terméket a kiírt árért, Facebookon meg csak egy tájékoztató adat.

Ráadásul ingatlan esetén évek óta nem lehet beírni normálisan az árat a legtöbb eszközről.

2022. nov. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mért, itt nem lehet megvenni a kiírt árért? Csak ellenőrizni kellene. Azért van a sok 1ft mert hagyják.

Volt hogy írtam az eladónak hogy mikor hozhatom el 1 ft-ért. Nem értette :)

2022. nov. 24. 12:49
 7/8 Pelenkásfiú ***** válasza:

#6 Nem... megvenni konkrétan nem lehet, csak írhatsz a hirdetőnek, hogy "emmégmegvan?".

Vaterán pedig ha megveszed, akkor mások számára azonnal elérhetetlen lesz, valamint köteles vagy kifizetni, az eladó pedig köteles neked odaadni a feltüntetett árért.

Nyilván a valóságban nem sok minden történik, ha az egyik fél visszalép, legfeljebb kap egy negatív értékelést.

2022. nov. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mellesleg a kereső is pocsék a Merkatplacen, véletlenül se azokat dobja fel amit írtam. Nem is tudom minek tartják ezt fenn.
2022. nov. 25. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!