Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Olyan weboldalt keresek ami...

Praták Dávid kérdése:

Olyan weboldalt keresek ami képes esszét írni vagy szöveget le rövidíteni?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy egy magyar nyelvű könyvből kéne egy esszét írjak holnapra. Van e olyan weboldal ami képes le rövidíteni vagy a könyv alapján (be van szkennelve , megvan worldbe is) pár oldalban megírni az esszét. Hallottam már olyan oldalról ami képes erre viszont angol nyelven. Viszont fogalmam sincs a nevéről. Arra gondoltam hogy angolra le fordítani egy profibb weboldallal (nem Google fordító) azt beilleszteni egy weboldalra ami megcsinálja ezt a feladatot . Utána vissza fordítani magyarra. Ha valaki jártas ilyen témába annak a segítséget megköszönném . De előre is köszönöm segítségeteket.

2022. dec. 7. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Te sem a szorgalmadról vagy híres, ugye?

Ha úgysem fogja elolvasni senki, akkor egy random bullshit generátort is ráengedhetsz, ha meg elolvassák, akkor halál mindegy, mert úgyis karót kapsz rá, ha csak egy algoritmus törölget belőle valamit, pláne ha angolra és vissza fordítod, mert akkor még a nyelvtana is több, mint pocsék lesz.

2022. dec. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen

De ha legközelebb hozzáfogsz hamarabb, nem is lesz rá szükséged

2022. dec. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szirty ***** válasza:
100%

Remélem ezzel a módszerrel lediplomázol és az így szerzett "tudással" elmész egy céghez megmondó embernek, vagy vállalati félvezetőnek mindenki határtalan és őszinte örömére...


Ha tudni szeretnéd mi az a "vállalati félvezető" akkor itt olvashatsz róla:

[link]

2022. dec. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van valami ilyesmi, Youtube short videóban láttam én is, hogy beírta a srác angolul, hogy Car, aztán kapott egy szöveget a témában, azt meg bemásolta fordítóba.

A kommentelők fiatalabb részéről hálás, én is kipróbálom jellegű kommentek voltak.

Kíváncsiságból kerestem egy programot a témához, működik, maximum nyelvtant kell ellenőrizni, de a jelen esetben felejtős.

Kulcsszavakat kell megadni, és mivel alapból angol, tuti, hogy nem fogja ismerni a könyvet.

Szóval nem elolvassa a könyvet, aztán összedob neked róla egy esszét, te meg örülsz.


de a car, people, children, vehicle kulcs szavakra a következő szöveget dobta ki.


If a child restraint is in the vehicle, the driver is responsible for ensuring the child is restrained. If no restraint is in the vehicle, the driver is not responsible for the child being restrained.


If a child is under 7 years and has a disability or medical condition that prevents them from safely travelling in a rear or middle row of seats in your vehicle, a parent or guardian may obtain an exemption from...


Legközelebb hamarabb kezd el a könyvet, meg a leckét, mert melóhelyen sem fogsz találni senkit és semmit ami megcsinálja a feladataidat helyetted, két kattintásnyi energia befektetésre.

2022. dec. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!