Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez komoly vagy valami kamu?...

Ez komoly vagy valami kamu? (iwiw)

Figyelt kérdés

Működik ez valakinek ha teljesíti a leírtakat vagy ez hülyeség? Egy ismerőstől kaptam üzenetbe.

[link]


2010. okt. 1. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kamu, megint csak egy próbálkozás a levelező szerver lassítására!


Indoklás: honnan a fenéből tudja az a .html oldal, hogy elküldted-e minden ismerősödnek a levelet, és hogy kitetted az üzifalra a linket?

2010. okt. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vááááá! A 220-tól nem ráz így az áram, mint ettől a hülye üziktől. Én is kapom ám sorozatba, mintha golyószóróból osztanák. Le....om!
2010. okt. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, sík vagyok ezekhez a dolgokhoz, de ha kamu, akkor nem is foglalkozok vele. Köszi a választ.
2010. okt. 1. 19:25
 4/6 anonim válasza:
100%

nekem is jönnek,a sok hülye megeszi a ezt a kamut

szóval kamu:)

2010. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Ez a "ki nézegeti az iwiw adatlapodat" egy jelszó-lopó program,tehát gratulálok mindenkinek aki telepítette! Javaslom,hogy azonnal távolítsátok el az alkalmazást a gépetekről,és minél előbb változtassátok meg a jelszavatokat de nézd meg a ezt a web oldalt [link]

valamint EZT az üzenetet küldjétek tovább minél több embernek,ne a hülyeségeket!

2010. okt. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én nem telepítettem és nem is küldtem tovább, de ha csak erre a linkre megyek amit belinkeltem, akkor a jelszavam nem tudják meg? Lehet hüly.e kérdés, de nem értek ehhez.
2010. okt. 4. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!